690 680 960

Szedł na służbę, usłyszał krzyki dobiegające z drogerii. Zatrzymał złodzieja perfum

W środę po południu policjant z V komisariatu idący na służbę zatrzymał złodzieja perfum. 29-latek wkrótce stanie przed sądem, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj przy ul. Koncertowej w Lublinie. Policjant z V komisariatu idący na służbę usłyszał krzyki dobiegające z drogerii.

Po chwili funkcjonariusz zauważył biegnącego mężczyznę i podążającego za nim pracownika ochrony. Policjant ruszył do działania i od razu zatrzymał sprawcę. Mężczyzna był bardzo agresywny i próbował odpychać i szarpać mundurowego.

Jak się okazało, łupem 29-latka padły flakony perfum o wartości 700 złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił na komisariat. Tam okazało się, że to nie jest jedyne przewinienie na jego koncie.

W trakcie czynności wyszło na jaw, że kilka dni temu 29-latek także dokonał kradzieży perfum z tej samej drogerii. Mężczyzna dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy dwa zarzuty. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

3 komentarze

 1. Ot polskie prawo „może mu grozić coś tam”. Nie lepiej byłoby przeczytać że za swoje czyny przepracuje np. przy remoncie dróg ???

 2. Jakie 10 lat.
  Ja bym go zostawił w tajdze z jedną zapałką i puścił wolno.
  Może by przeżył. Daje mu 2% na przetrwanie.
  Pozdrawiam

 3. Zapomniano wspomnieć o pracownikach drogerii którzy zauważyli złodzieja jako pierwsi i wszczęli alarm. Reasumując za równo funkcjonariusz policji jak i pracownicy drogerii są bohaterami. Współpraca była owocna.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas