Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie libacji ugodziła partnera nożem. Odpowie za usiłowanie zabójstwa (zdjęcia)

Bialscy policjanci zatrzymali 43-latkę, która odpowie za usiłowanie zabójstwa. Kobieta w trakcie wspólnej libacji alkoholowej ze swoim partnerem, pokłóciła się z nim, a potem ugodziła go nożem. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala, zaś 43-latka została tymczasowo aresztowana.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę wieczorem w jednym z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło do awantury i ugodzenia nożem.

– Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Potwierdzili, że mieszkaniec miasta został raniony nożem podczas kłótni z partnerką. Po tym kobieta wezwała na miejsce załogę karetki pogotowia. Pokrzywdzony trafił do pod opiekę lekarzy, natomiast 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie – relacjonuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Kobieta została doprowadzona do prokuratury i tam usłyszała zarzuty.

– Wczoraj bialski sąd zastosował wobec 43-latki tymczasowy areszt. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami usiłowanie zabójstwa zagrożone jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności – dodaje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

W trakcie libacji ugodziła partnera nożem. Odpowie za usiłowanie zabójstwa (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

5 komentarzy

  1. Konar nie zapłonął.

  2. … kobieta zawiedziona, niedopita czy niedopieszczona … gdzie ci mężczyźni? (stoją za zaporą na granicy?)

  3. Dlatego biorę jedynie udział w libacjach bezalkoholowych.

  4. #pieklomezczyzn

  5. Coraz więcej kobiet nosi przy sobie kosy i nie boi się zrobić z niej użytek wobec bezradnego mężczyzny.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo