Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

W trakcie domowej awantury syn uderzył matkę patelnią w głowę

Policjanci z posterunku w Tyszowcach zatrzymali mężczyznę, który odpowie za znęcani się na swoją matką. 37-latek podczas awantury domowej uderzył kobietę patelnią w głowę.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z domów na terenie gminy Tyszowce w powiecie tomaszowskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że doszło tam do awantury. Na miejscu policjanci zastali zakrwawioną 73-letnią zgłaszającą i jej 37-letniego syna. Jak ustalili mundurowi, agresywny i nietrzeźwy syn podczas awantury uderzył swoją matkę patelnią w głowę. Mężczyzna został zatrzymany, a kobietę przewieziono do szpitala.

Jak ustalili mundurowi, mężczyzna od dłuższego czasu stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec swojej matki. Będąc pod działaniem alkoholu wyzywał ją słowami wulgarnymi, poniżał, popychał, a także groził pozbawieniem życia.

Wczoraj sąd zastosował wobec 37-latka areszt na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się nad matką, mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Ofiarą przemocy w rodzinie może być każdy. Jeśli czujesz, że bezpieczeństwo twoje albo twoich bliskich jest zagrożone natychmiast wezwij policję dzwoniąc na numer alarmowy 112. Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz dzwonić na policję, możesz skontaktować się z „Niebieską Linią” pod numerem 800 120 002.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. Spytaj matki!

  2. Żabkowy kustosz

    Z fryzury przypomina mi Roberta Kubicę ???

Z kraju