690 680 960

W trakcie dachowania trzy osoby wypadły z auta. Jedna wpadła do stodoły wyłamując drzwi, drugą znaleziono na dachu budynku (foto)

Cztery osoby zostały ranne na skutek wypadku, do którego doprowadził pijany kierowca. Ratownicy nie ukrywają, że pasażerowie mieli ogromne szczęście, że przeżyli to zdarzenie.

Do wypadku doszło w środę przed północą w miejscowości Majdan Bobowski w gminie Urzędów w powiecie kraśnickim. Na drodze powiatowej dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volvo 21-latek poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wypadło z drogi, po czym uderzyło w przepust i dachowało. Samochód zatrzymał się na boku na pobliskiej posesji tuż obok budynku gospodarczego.

Pojazdem podróżowały cztery młode osoby w wieku od 20 do 22 lat. Pasażerowie w trakcie dachowania wypadli z auta. Jeden z nich wyłamując deski w drzwiach wpadł do stodoły, drugiego znaleziono na dachu budynku. Trzeci zaś leżał obok ściany stodoły. Cała czwórka została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był pijany. Miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Mieszkaniec gminy Urzędów już usłyszał zarzuty.

(fot. nadesłane Wiktoria, policja)

46 komentarzy

 1. Wiejska kaskaderka rodem z Holiłudu. 😉

 2. no telemarkiem wylądował;)

 3. Kraśnickie kaski i wszystko w temacie.

  • Co masz do ludzi z Kraśnika ?

   • Bardzo dużo, nie znam nikogo normalnego z tego „miasta”, to nie przypadek, że na 10 osób z LKR wszystkie są rombnięte w jakiś sposób. Może to wynik tego, że mieszka tam w sumie niewiele ludzi i żeby się rozmnażać spółkują w gruncie rzeczy ze swoją rodziną. A jak wiadomo, powoduje to wiele komplikacji genetycznych i wad rozwojowych.

 4. czereśniaki sie bawio

 5. Jaki to samochód bo ciężko mi dojść po całych elementach

 6. No i jaką przyszłość nam tacy ludzie zafundują? Co dalej robić z kimś, kto zgadza się na kierowanie auta przez pijanego i wsiada do niego? Powinny być robione przymusowe kursy na poprawę wyobraźni, inteligencji i przystosowania do życia w społeczeństwie. OBOWIĄZKOWE. Bo jak widać rodzice w tym kraju nie pierwszy raz zawiedli…

 7. Wszystko przez promieniowanie 5G…

 8. A jakby tak w czwórkę ponieśli śmierć na miejscu to byłaby wielka żałoba? Czy jak? A teraz finał rajdu nieciekawy.

 9. Uwielbiam te komentarze typu „kraśnik i wszystko jasne ” albo „czereśniaki się bawią ” . W Warszawie w Lublinie na bank nic takiego się nie dzieje , nie nie, tylko na wsiach… Prawda jest taka , że nie ważne czy to wieś czy miasto wszędzie są tacy idioci , którzy coś takiego zrobią . Wydaje mi się że, że Ci ludzie którzy komentują w ten sposób to prawdopodobnie tacy sami kretyni

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas