690 680 960

W trakcie burzy drzewo upadło na jadący pojazd (zdjęcia)

W trakcie ostatniej burzy przechodzącej przez powiat lubartowski doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na jadący pojazd upadło drzewo.

W dniach 14-15.08.2022 r. po burzy, która przeszła przez teren powiatu lubartowskiego do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie wpłynęło łącznie 14 zgłoszeń związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru i opadów.

Jak informują strażacy większość z nich dotyczyła złamanych konarów drzew. Jeden z nich spadł na przejeżdżający ul. Lipową w Lubartowie samochód osobowy marki Suzuki.

Na szczęście podróżujący pojazdem kierowca nie odniósł obrażeń. Pozostałe zdarzenia były związane z pompowaniem wody z zalanych budynków i jedno zerwanej linii energetycznej.

W okresie od dnia 08.08.2022 r. do dnia 15.08.2022 r. na terenie powiatu lubartowskiego miało miejsce 37 zdarzeń, w tym 9 pożarów, 27 miejscowych zagrożeń oraz 1 alarm fałszywy.

(fot. PSP Lubartów)

2 komentarze

  1. i teraz niech zarządca drogi płaci za samochód bo każdy wie że stan tych drzew jest opłakany a nikt z tym nic nie robi co ulewe tylko wycinają bo jakieś leży na jezdni. więc moze teraz sie wezmą za robote bo było krok od tragedii

  2. W tym kraju wszystko jest ok. Będzie problem ogromny.Nawet woda w Odrze jest ok. Cud, że nikomu nic się nie stało. Przeżycie okropne!

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin