690 680 960

W Świdniku działa już lodowisko. Chętnych nie brakuje (zdjęcia)

Od wczoraj mieszkańcy Świdnika mogą już korzystać z białego orlika. Lodowisko jest czynne od godz. 15:30 do 20:00.

W niedzielę w Świdniku uruchomione zostało lodowisko. Jego otwarcie było wyczekiwane, gdyż biały orlik cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców już od kilku lat. Obiekt jest odkrytym lodowiskiem i znajduje się przy budynku Szkoły Podstawowej nr 5. Pierwszego dnia łyżwiarze mogli korzystać z niego za darmo.

– Było bardzo dużo ludzi, mieliśmy cały czas pełne lodowisko – mówi Tomasz Szydło, dyrektor SP nr 5. – Do godziny 15.30 na tafli odbywają się lekcje wf-u. Natomiast cały obiekt czynny jest do 20.00.

Lodowisko dostępne jest dla każdego, zarówno dla dzieci, jak też dla dorosłych. Wejście z własnymi łyżwami kosztuje 3 zł dla uczniów i 5 zł dla dorosłych. Dla posiadaczy karty Rodzina 3+ cena wyniesie 2 zł. Za wypożyczenie łyżew osoba dorosła zapłaci 5 zł, uczeń 3 zł. Ostrzenie kosztuje 5 zł za parę, nauka jazdy z pomocą pingwina to 5 zł za 60 min.

W przypadku większych grup należy skontaktować się z sekretariatem i zarezerwować termin.Za rezerwację całej tafli na 60 min trzeba zapłacić 200 zł. Wiadomo już, że w czasie ferii zimowych opłaty będą niższe. Bilet wstępu dla uczniów ma kosztować tylko 2 zł.


(fot. świdnik.pl)

2 komentarze

  1. a gdzie lubelaki ze nie pisza pewnie na globusie smigaja

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie