W Lublinie odbędzie się „Marsz o Wolność” pod hasłem „Żądamy zakończenia plandemii!”

Na 10 października organizatorzy zaplanowali w Lublinie „Marsz o wolność”. To kontynuacja protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii i mają one związek ze sprzeciwem wobec wprowadzonym restrykcjom.

W Lublinie 10 października odbędzie się „Marsz o Wolność” zorganizowany przez Komisję śledczą COVID-19 oraz Justynę Sochę prezes zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Protestujący planują spotkać się na Placu Zamkowym w Lublinie, a następnie przejdą ulicami miasta.

– Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Jak uważają organizatorzy manifestacji, nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

– „Marsz o wolność” to kontynuacja protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia epidemii. 10 października 2020 r. odbędą się protesty w całej Polsce jako zapowiedź wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie 24 października 2020 r. – wyjaśniają organizatorzy.

Obecnie udział w proteście deklaruje niespełna 100 osób, drugie tyle internautów jest zainteresowanych manifestacją. Planowana trasa przemarszu: Plac Zamkowy – Al. Tysiąclecia – Al. Solidarności – ul. Dolna 3 Maja – Plac Litewski – ul. Krakowskie Przedmieście (deptak) – Plac Łokietka.

(fot. mat. org.)

Zobacz również

90 komentarzy

 1. Dziewczyna z Lublina

  Nigdy w życiu nie byłam na żadnym marszu czy proteście…. TERAZ PÓJDE! DOŚĆ patrzenia na to z boku! Trzeba działać bo chcę wnukom opowiadać co zrobiłam wtedy….! Sprawa jest zbyt poważna! W Grupie siła! Pokażmy nasze zjednoczenie wszystkich wolnych ludzi!

 2. Bardzo dobrze! Precz z Morawieckim!

 3. ja też mam dość tych kłamstw, tego covida i tych stacji 5G

 4. Nie wierzę co czytam,ten świat jest stracony,wygląda mi to na stan przed wojną,podzielić społeczeństwo zyskać jak najwięcej sprzymierzeńców rządu i wytłuc ludzi samodzielnie myślących.Ten covid nie jest groźny to rządy światowe i media stanowią główne zagrożenie

 5. Tam trzeba być Konieczność tego wymaga ja tam będę na 1000%.Musimy się przeciwstawić temu zakłamanemu rządowi i Pinokiowi. Cała Polska Spiewa z nami wyp……ać z maseczkami

 6. Lizaczek do buzi i szmaseczka w kieszeń by władza się nie czepiała 🙂

 7. Czy aby organizatorzy nie posuwają się za daleko ?? Czy aktywiści, którzy poprzylepiali ulotki informujące o marszu o wolność licznymi przylepcami !!!! , na czyste szyby drzwi wejściowych do klatek schodowych !!!! , przyjdą i zdejmą te ulotki i wymyją szyby po kleju ??? Już mało jest słupów ogłoszeniowych, internetu, skrzynek na reklamy ??? A może znowu mamy do czynienia z małą grupką terrorystów, która zamierza narzucać niespełna 350tysiecznemu miastu swoje poglądy i wolę i ma daleko w poważaniu światopogląd innych naruszając tym samym ich wolność ??

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach