W jeziorze odnaleziono zwłoki 29-latka. Mężczyzna zeskoczył z rowerka wodnego i utonął

Kolejna ofiara wody w naszym regionie. Dzisiaj w godzinach wieczornych w Jeziorze Zagłębocze odnaleziono zwłoki 29-latka. Mężczyzna utonął wczoraj po południu.

Zakończyły się poszukiwania 29-letniego mieszkańca Świdnika, który wczoraj utonął w Jeziorze Zagłębocze. Jak już informowaliśmy, w poniedziałek około godziny 15:30 mężczyzna pływał na rowerku wodnym. W pewnym momencie zeskoczył z niego do wody, a po chwili krzyknął „ratunku” i zniknął pod jej powierzchnią.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. W akcji początkowo ratunkowej, a następnie poszukiwawczej, brali udział strażacy z Parczewa, Łęcznej, Ludwina, Sosnowicy a także specjalistyczna grupa ratownictwa wodnego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Na miejscu pracowali też policjanci i ratownicy medyczni.

Dzisiaj w godzinach wieczornych natrafiono na zwłoki mężczyzny. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(fot. OSP Ludwin)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. No ale po co krzyczał ratunku ? Tego akurat nie kumam hmmm Jak już bym postanowił np. skoczyć z dachu wieżowca co by mi dało „ratunku”? Jego wybór, NO CHYBA że ktoś z „kolegów” żartownisiów mu zrobił psikusa wiedząc że nie umie pływać i zepchnęli go do wody bo i tak mogło być !

  • Może złapał go skurcz? Zeskoczył z rowerka popływać i stała się tragedia.

  • bo chciał się popisać, wskoczył do wody, zobaczył, że przecenił możliwości i jak już się topił – krzyknął ratunku. nie krzyczał w momencie skoku. przynajmniej tak wnioskuję z wersji przedstawionej w artykule.

  • Niekumaty jesteś, więc to normalne że nie kumasz.

 2. A może była inna przyczyna skoku ? Ostatnio zepsuł się ster w rowerku który wypozyczylismy może skoczył żeby coś z tym zrobić i dopłynąć? Zazwyczaj każdy uważa że brawura albo alkohol.

 3. Szkoda chłopa ale też kto normalnie myślący wyskakuje z rowerka wodnego po jego wypłynięciu. Zwykła brawura jak za kierownicą. Bo woda to nic takiego i są tego efekty. 29lat to już nie 16 czy 17 by świecić taką bezmyślnością. RIP.

 4. Przy wypożyczeniu roweru nie jest niezbędny kapok?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika