690 680 960

W czerwcu rusza liga żużlowa, jednak bez kibiców. Lubelski klub oferuje bluzy tym, którzy nie będą chcieli zwrotu pieniędzy za karnety

Jest już terminarz rozgrywek żużlowych w tym sezonie. Pewne jest, że mecze będą rozgrywane bez obecności kibiców. Dla osób, które zakupiły karnety, lubelski klub przygotował trzy propozycje.

W poniedziałek Ekstraliga Żużlowa opublikowała nowy terminarz rozgrywek żużlowych. Rozpoczęcie sezonu zaplanowano na piątek 12 czerwca. Poszczególne kluby w rundzie zasadniczej mają do rozegrania po 14 spotkań. Mecze będą rozgrywane w piątki i niedziele. Na początek zawodnicy Speed Car Motoru Lublin zmierzą się we Wrocławiu z tamtejszą Betard Spartą. Pewne jest, że mecze będą rozgrywane bez obecności kibiców.

Dla osób, które zakupiły karnety na domowe mecze, lubelski klub przygotował trzy propozycje. Pierwsza z nich dotyczy jego przeniesienia na kolejny sezon. Jeżeli ktoś zdecyduje się na tą opcję, ważność karnetu zostanie automatycznie zmieniona na 2021 rok. Utrzymane zostanie również posiadane przez jego właściciela miejsce na stadionie.

Druga z propozycji polega na wymianie karnetu na oficjalną bluzę teamową 2020, która nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży. Dodatkowo właściciel karnetu będzie miał możliwość pierwokupu karnetu na przyszły sezon na to samo miejsce z rabatem w wysokości 10 proc. Trzecią opcją jest całościowy zwrot pieniędzy za zakupione karnety.

(fot. SC Motor Lublin/archiwum)

3 komentarze

  1. Zawody sportowe bez publiczności, to jak noc poślubna bez konsumpcji. Bez sensu.

  2. Lepiej tak niż w ogóle. Zawsze będzie można transmisję obejrzeć w tv.

  3. możecie mnie zablokować

    będzie okazja zacząć budować ścieżkę do jazdy w lewo. Ale to przecież pachnie komuną, będą musieli teraz w prawo,… po linii woca

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce