690 680 960

Volkswagen jechał „wężykiem”. Kierowca był pijany i odurzony, pasażer ukrył narkotyki w skarpetach

Kierowca i pasażer volkswagena trafili do aresztu, po anonimowym zgłoszeniu, z którego wynikało, że ich pojazd porusza się tzw. „wężykiem”. Jak się okazało, kierowca auta miał 2,7 promila alkoholu w organizmie i znajdował się pod wpływem środków odurzających.

O jadącym „wężykiem” pojeździe policjanci zostali powiadomieni za pośrednictwem Centrum Powiadamiania Ratunkowego. W miejscowości Żyrzyn uwagę innych uczestników ruchu, zwrócił kierujący volkswagenem, który miał problemy z utrzymaniem właściwego toru jazdy. Świadkowie podejrzewając, że mężczyzna może być nietrzeźwy zaalarmowali służby. W rejon zdarzenia udali się policjanci z Kurowa, którzy zatrzymali do kontroli opisany przez zgłaszających pojazd.

Volkswagenem kierował 25-latek. Już pierwsze minuty rozmowy z mężczyzną potwierdziły przypuszczenia świadków. Okazało się, że kierowca miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo, badanie testerem wykazało, że znajdował się pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie została pobrana krew do badań.

Policjanci zwrócili też uwagę na podejrzane zachowanie 24-letniego pasażera. Jak się okazało mężczyzna miał w kieszeni kurtki substancję psychoaktywną, natomiast w skarpetce ukrył susz marihuany. Ponadto, pod dywanikiem policjanci ujawnili tabletki, które zostały zabezpieczone do dalszych badań.

25-letni kierowca volkswagena oraz jego 24-letni pasażer zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Obaj usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. Policja Puławy)

5 komentarzy

 1. to Bitcoiny ?

 2. Panie władzo – to tylko bitcoiny, kadzidełko i proszek do pieczenia! Nie zmyślam. XD

 3. Ale ciągnie do jazdy autem

  Ale ciągnie…. No nie mogę, aż chce mi się spełnić obywatelski obowiązek pojechać na komendę i mu wpi*****ć tak , że się zesra

 4. Tabletki z literka B co to ????????? Beta karoten 🤣🤣🤣🤣

 5. Garściami….
  Aż z mordy poszłaby piana 🤩

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…