Koronawirus w bychawskim urzędzie. Petenci proszeni są o załatwianie spraw w Niedrzwicy Dużej

Starostwo Powiatowe w Lublinie poinformowało we wtorek, że jeden z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie jest zakażony koronawirusem. W związku z tym w ciągu najbliższych dni wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu urzędu.

We wtorek Starostwo Powiatowe w Lublinie przekazało, że z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie Starosta Lubelski podjął decyzję, iż w dniach 06-09 kwietnia 2021 r. bychawska filia wydziału będzie zamknięta.

W sprawach pilnych bezpośrednią obsługę klientów w zakresie rejestracji pojazdów i praw jazdy (po uprzednim umówieniu wizyty) będzie w tym okresie prowadzić filia wydziału w Niedrzwicy Dużej przy ul. Bełżyckiej 77 (tel. 81 528 67 70).

Wszelką korespondencję należy kierować na adres: STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE, ul. SPOKOJNA 9, 20-074 LUBLIN. O ewentualnych zmianach Starostwo Powiatowe w Lublinie będzie informowało na bieżąco.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Myślę wiec jestem, jestem bo myślę.
  Moje komentarze są znane i to się liczy.

 2. petenci? za kogo wy się macie chłystki? my, jesteśmy dla was SZANOWNYMI OBYWATELAMI!

 3. Mieczysław Krab operator działa Krab

  A przypadkiem rotawirusa nie ma tam lub gdziekolwiek? Bo wiecie, pampersy każą nosić w związku ze „straszliwą pandemią” tego rodzaju grypy 😉

 4. Starosto PUP lublin Ul. Mełgiewska jest kilka zakażeń łącznie z dyrektor ……… i co urząd pracuje normalnie przyjmuje interesantów.

  • To jest normą w innych miejscach pracy w Lublinie. Sposób wysyłania ludzi w miejscu pracy na wymazy i testowanie polega na zgłoszeniu tylko na zasadzie widzimisię. Chodzi o to, że w przypadku wielu zakażeń nie miałby kto pracować, a to mogłoby oznaczać zamknięcie całego obiektu! Dlatego u nas nie widać przerwania łańcucha zakażeń i trwać to będzie tak długo jak tylko ktoś pójdzie po rozum do głowy! I jeszcze jedno! Tradycja polska łażenia zainfekowanym do pracy! Mogę podać mnóstwo przykładów ognisk w lubelskiem.

 5. Wyzdychają urzędasy

 6. Przykre ale prawdziwe

  Plandemia jest bardzo na rękę budżetówce..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą