690 680 960

Koronawirus w bychawskim urzędzie. Petenci proszeni są o załatwianie spraw w Niedrzwicy Dużej

Starostwo Powiatowe w Lublinie poinformowało we wtorek, że jeden z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie jest zakażony koronawirusem. W związku z tym w ciągu najbliższych dni wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu urzędu.

We wtorek Starostwo Powiatowe w Lublinie przekazało, że z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie Starosta Lubelski podjął decyzję, iż w dniach 06-09 kwietnia 2021 r. bychawska filia wydziału będzie zamknięta.

W sprawach pilnych bezpośrednią obsługę klientów w zakresie rejestracji pojazdów i praw jazdy (po uprzednim umówieniu wizyty) będzie w tym okresie prowadzić filia wydziału w Niedrzwicy Dużej przy ul. Bełżyckiej 77 (tel. 81 528 67 70).

Wszelką korespondencję należy kierować na adres: STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE, ul. SPOKOJNA 9, 20-074 LUBLIN. O ewentualnych zmianach Starostwo Powiatowe w Lublinie będzie informowało na bieżąco.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Myślę wiec jestem, jestem bo myślę.
  Moje komentarze są znane i to się liczy.

 2. petenci? za kogo wy się macie chłystki? my, jesteśmy dla was SZANOWNYMI OBYWATELAMI!

 3. Mieczysław Krab operator działa Krab

  A przypadkiem rotawirusa nie ma tam lub gdziekolwiek? Bo wiecie, pampersy każą nosić w związku ze „straszliwą pandemią” tego rodzaju grypy 😉

 4. Starosto PUP lublin Ul. Mełgiewska jest kilka zakażeń łącznie z dyrektor ……… i co urząd pracuje normalnie przyjmuje interesantów.

  • To jest normą w innych miejscach pracy w Lublinie. Sposób wysyłania ludzi w miejscu pracy na wymazy i testowanie polega na zgłoszeniu tylko na zasadzie widzimisię. Chodzi o to, że w przypadku wielu zakażeń nie miałby kto pracować, a to mogłoby oznaczać zamknięcie całego obiektu! Dlatego u nas nie widać przerwania łańcucha zakażeń i trwać to będzie tak długo jak tylko ktoś pójdzie po rozum do głowy! I jeszcze jedno! Tradycja polska łażenia zainfekowanym do pracy! Mogę podać mnóstwo przykładów ognisk w lubelskiem.

 5. Wyzdychają urzędasy

 6. Przykre ale prawdziwe

  Plandemia jest bardzo na rękę budżetówce..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli