Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koronawirus w bychawskim urzędzie. Petenci proszeni są o załatwianie spraw w Niedrzwicy Dużej

Starostwo Powiatowe w Lublinie poinformowało we wtorek, że jeden z pracowników Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie jest zakażony koronawirusem. W związku z tym w ciągu najbliższych dni wystąpią utrudnienia w funkcjonowaniu urzędu.

We wtorek Starostwo Powiatowe w Lublinie przekazało, że z uwagi na potwierdzone zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u pracownika Wydziału Komunikacji, Transportu i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – filii w Bychawie Starosta Lubelski podjął decyzję, iż w dniach 06-09 kwietnia 2021 r. bychawska filia wydziału będzie zamknięta.

W sprawach pilnych bezpośrednią obsługę klientów w zakresie rejestracji pojazdów i praw jazdy (po uprzednim umówieniu wizyty) będzie w tym okresie prowadzić filia wydziału w Niedrzwicy Dużej przy ul. Bełżyckiej 77 (tel. 81 528 67 70).

Wszelką korespondencję należy kierować na adres: STAROSTWO POWIATOWE W LUBLINIE, ul. SPOKOJNA 9, 20-074 LUBLIN. O ewentualnych zmianach Starostwo Powiatowe w Lublinie będzie informowało na bieżąco.

(fot. pixabay.com)

8 komentarzy

 1. Myślę wiec jestem, jestem bo myślę.
  Moje komentarze są znane i to się liczy.

 2. petenci? za kogo wy się macie chłystki? my, jesteśmy dla was SZANOWNYMI OBYWATELAMI!

 3. Mieczysław Krab operator działa Krab

  A przypadkiem rotawirusa nie ma tam lub gdziekolwiek? Bo wiecie, pampersy każą nosić w związku ze „straszliwą pandemią” tego rodzaju grypy 😉

 4. Starosto PUP lublin Ul. Mełgiewska jest kilka zakażeń łącznie z dyrektor ……… i co urząd pracuje normalnie przyjmuje interesantów.

  • To jest normą w innych miejscach pracy w Lublinie. Sposób wysyłania ludzi w miejscu pracy na wymazy i testowanie polega na zgłoszeniu tylko na zasadzie widzimisię. Chodzi o to, że w przypadku wielu zakażeń nie miałby kto pracować, a to mogłoby oznaczać zamknięcie całego obiektu! Dlatego u nas nie widać przerwania łańcucha zakażeń i trwać to będzie tak długo jak tylko ktoś pójdzie po rozum do głowy! I jeszcze jedno! Tradycja polska łażenia zainfekowanym do pracy! Mogę podać mnóstwo przykładów ognisk w lubelskiem.

 5. Wyzdychają urzędasy

 6. Przykre ale prawdziwe

  Plandemia jest bardzo na rękę budżetówce..

Z kraju