Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uwzięli się na Lidla? Jak nie pijany kierowca to 14-letni złodzieje

Najpierw do jednego z dęblińskich marketów wjechał samochodem pijany kierowca, teraz usiłowali go okraść dwaj 14-latkowie. Wszyscy odpowiedzą przed sądem.

W nocy z piątku na sobotę funkcjonariusze kryminalni z Ryk, patrolując teren Dęblina w nieoznakowanycm radiowozie, dostrzegli jak do jednego z marketów dwóch nastolatków forsuje drzwi wejściowe. Sprawcy podważając drzwi dostali się do środka sklepu, jednak ich radość z włamania nie trwała długo, gdyż zanim zdołali rozejrzeć się co można ukraść, wkroczyli policjanci.

Zatrzymali oni obu kompletnie zaskoczonych młodzieńców. Okazali się nimi dwaj 14-latkowie, obaj mieszkający w Dęblinie. Obaj odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, który zdecyduje o konsekwencjach za ich postępowanie. Skorzystali oni z okazji, że drzwi wejściowe były uszkodzone, po tym, jak uderzył w nie samochód prowadzony przez pijanego kierowcę. (Pisaliśmy o tym TUTAJ)

Drzwi uszkodził w niedzielę rano kierowca samochodu osobowego. Uderzył on w budynek a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko go jednak odnaleźli. 24-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Oprócz tego ze stracił prawo jazdy, odpowie przed sadem za jazdę po pijanemu.

(fot. KPP Ryki)
2015-01-19 23:06:29

7 komentarzy

  1. posadzić małolatów dla zasady na 10 lat

  2. nie… najlepiej … mamusia i tatuś niech dalej rozpieszczają

  3. 14 lat, a jak ktoś potrąci jakiegoś 16 latka to wielki zamęt jakie to słodkie, małe i niewinne dziecko było, jak można było tak postąpić. Niektórzy od razu rzucają się i sami wymierzają karę starszym kierowcom, a tu proszę jakie przyjemniaczki, 14 lat i już widać, że nic z nich dobrego nie wyrośnie. Cóż, takie mądre wychowanie rodziców, niektórzy nie powinni mieć dzieci.

  4. bo w lidlu tez chca zarabiac 8 euro na godzinr

  5. Konkretne zabezpieczenia skoro dzieci wchodzą ;d

Wiadomości z info112