Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Sprzeczka mogła zakończyć się tragedią. Kilkanaście minut wisiała za oknem

Niewiele brakowało aby nieporozumienie w jednym z mieszkań na lubelskich Bronowicach zakończyło się tragedią. Kobieta o mało nie wypadła z czwartego piętra.

Chwile grozy rozpoczęły się w poniedziałek przed północą w jednym z bloków przy ulicy Krańcowej w Lublinie. W mieszkaniu na czwartym piętrze doszło do nieporozumień pomiędzy domownikami. Z niewiadomych przyczyn młoda kobieta najpierw znalazła się na parapecie okna po czym po chwili tuż za nim. W ostatniej chwili została złapana przez osoby przebywające w mieszkaniu.

Po kilku minutach na miejsce przyjechały służby ratunkowe. Policjanci oraz ratownicy medyczni usiłowali wciągnąć kobietę do środka, jednak im się to nie udawało. Wezwano na pomoc straż pożarną. Strażacy rozłożyli pod oknem tzw. skokochron a następnie za pomocą drabiny próbowali uratować kobietę od zewnątrz.

W końcu po kilkunastu minutach udało się wciągnąć kobietę do środka. Tym samym uratowano jej życie, gdyż upadek z czwartego piętra mógł skończyć się tragicznie. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

2015-01-20 08:19:54
(fot. wideo lublin112.pl)

31 komentarzy

  1. już jest w domu i pije znowu…

  2. ma dużo starych adidasów

    ona ma dużo starych adidasów

  3. jesli ktos niewie jaka jest sytulacja rodzina to niech sie nie odzywa ani nie wypisuje bzdur bo ja wiem bo jestem z rodziny .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo