Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ulicach Nałkowskich i Eugeniusza Romera

Ważna informacja dla kierowców. W środę od godziny 8 rozpoczną się prace remontowe sieci sanitarnej w ul. Nałkowskich, w rejonie skrzyżowania z ul. Romera.

Dzisiaj pojawią się utrudnienia w ruchu w związku z robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej w ul. Nałkowskich. Prace te będą prowadzone od godziny 8.00 do godzin popołudniowych w czwartek.

Zmiany w funkcjonowaniu ulicy sprowadzają się do wprowadzenia czasowego zajęcia jednej strony jezdni ul. Eugeniusza Romera i Nałkowskich w rejonie ich skrzyżowania.

Postój sprzętu wykonawcy robót nad otwartą studnią instalacyjną spowoduje zajęcie części parkingu na terenie osiedla im. Nałkowskich. O robotach ostrzegać będą znaki drogowe wskazujące stronę zwężenia lub sposób omijania poszczególnych zagrodzonych studni kanalizacyjnych, zaleca się ograniczyć prędkość do 30 km/h zgodnie ze znakami.

Uwaga na utrudnienia dla pieszych lub rowerzystów, w postaci wygrodzeń zaporami lub pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, w sąsiedztwie których prowadzone będą prace prowadzone przez MPWiK.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Ulica Romera i ulica Nałkowskich mają dwa skrzyżowania. Przy starej pętli autobusowej oraz przy starej szkole w okolicy kościoła… To gdzie te utrudnienia?

  2. Przy starej szkole