690 680 960

Usłyszał plusk wody i wołanie o pomoc. W wodzie znaleziono ciało mężczyzny

Wczoraj do stawu w Łysołajach wpadł jeden z mieszkańców. Pomimo szybkiej akcji ratunkowej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 20:30 w miejscowości Łysołaje w gminie Milejów w powiecie łęczyńskim. Do znajdującego się obok Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego stawu, wpadł mężczyzna. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano w Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej, jeden z mieszkańców powiadomił służby ratunkowe, że usłyszał plusk wody a następnie krzyki wołania o pomoc. Nie miał jednak latarki aby sprawdzić dokładnie, co się stało. Strażacy wyciągnęli znajdującego się w wodzie mężczyznę jednak przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon.

Ofiarą jest 54-letni mieszkaniec gminy Milejów. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-01-08 18:16:01

3 komentarze

  1. Wystarczy sekunda nieuwagi w wodzie .. wiem coś o tym, przykre .. czy może w końcu rzeki w miastach, małe zbiorniki wodne bedą zabezpieczane by nieumozliwić wejście/wtargnięcie ??

    • Tam nie powinno nikogo być.Szpital został niedawno zlikwidowany.Widocznie opuszczony Pałac kusi miejscowych…

    • To zabezpiecz i nie czekaj aż ktoś poprowadzi cię za rączkę jak dziecko.

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas