Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Urząd Marszałkowski zakupił nowe auta. Postawiono na samochody elektryczne (zdjęcia)

O trzy nowe samochody powiększyła się flota pojazdów należących do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Auta mają być wykorzystywane do podróży służbowych.

24 komentarze

 1. Urząd Marszałkowski kupuje nowe samochody
  Poprostu tytuł dnia a podległe szpitale nie funkcjonują. Szpital przy ulicy Herberta nie przyjmuje Aleja Kraśnicka również pacjenci kardiologiczno neurologiczni są nie przyjmowani. Działa szpital PSK4 który pęka w szwach a personel medyczny robi co może pracując już ponad własne siły. Społeczeństwu przedstawia się same sukcesy związane z Covidem ile to mamy miejsce w szpitalach a pacjenci z ciężkimi zaostrzeniami chorób przewlekłych są wożeni po szpitalach znajdujących się po kilkadziesiąt kilometrów od od Lublina. A tu kolejny sukces brawo Panie Marszałku. Zakup aut. Wiadomość wręcz w….
  ca społeczeństwo.

 2. polecam marszałkowi zabrać wygodne buty, i ciepłą odzież gdyż w Garwolinie może utknąć na dłużej a gdyby ciut pocisnął to i Ryki mogą zakończyć tę podróż życia,

 3. Czekamy na sprawozdanie z testowej podróży do Warszawy. Szczególnie jestem zainteresowany tym, czy samochód dojechał bez ładowania. Ciekawe też dlaczego za testowanie auta zapłacą podatnicy, a nie jego producent?

 4. dziękujemy ci wszechmocna władzo, że tak myślisz o sobie

 5. Proponuję pójść dalej i w trosce o ekologię zakupić rowery, od biedy mogą być i te elektryczne.
  Rodzi się jeszcze jedno pytanie, ponieważ w artykule widnieje „Nowe samochody mają być wykorzystywane głównie do podróży służbowych” oczywistym jest, że w pewnej części będą wykorzystywane w przejazdach nie-służbowych, czyli prywatnych. Brawo.

 6. A ja już ponad 20 lat fiat Punto 3 i jestem bardzo zadowolony

  • Fiat Punto 3 był produkowany od 2005 roku. Także przestań ściemniać. Albo masz go krócej niż 15 lat, albo to nie jest Fiat Punto 3.

 7. Ja bym kupił nowe Audi albo BMW oczywiście silnik 4 litry a nie takie cos 🙂