Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uniwersytet Rodzica organizuje bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży oraz osób, które dopiero co zostały rodzicami

W Lublinie odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży oraz świeżo upieczonych rodziców. Udział w nich jest bezpłatny a zapisy już się rozpoczęły.

„Świadomy rodzic” Uniwersytet Rodzica, to projekt skierowany do przyszłych i młodych rodziców oraz wszystkich osób zainteresowanych tematami związanymi ze zdrowiem małych dzieci, przyszłych i młodych mam, opieką i pielęgnacją nad noworodkiem i niemowlakiem oraz kobietą w okresie ciąży i laktacji.

W ramach Uniwersytetu organizowane są bezpłatne cykliczne konferencje w miastach całej Polski. Podczas spotkań poruszane są zagadnienia dotyczące m.in. odżywiania i suplementacji w ciąży, porodu i w okresie laktacji, w pierwszych latach życia dziecka, przygotowania do porodu, pielęgnacji i odżywiania noworodków, szczepień, alergii, roli aktywności fizycznej, bezpieczeństwa na drodze a także aspektami prawnymi związanymi z narodzinami dziecka. W ramach wydarzenie odbędą się również warsztaty z chustonoszenia, gdzie specjaliści pokażą jak dobrać idealny fotelik a Położne podpowiedzą jak przygotować się do porodu.

Warunkiem udziału w bezpłatnych warsztatach jest rejestracja na stronie internetowej uniwersytet-rodzica.pl.

(fot. nadesłane)
2018-01-12 18:03:55

Jeden komentarz

  1. Drodzy rodzice.
    Dowiecie się tam ze szczepienie jest zbawieniem ludzkości i to ze w całej Europie jest dowolnosc to nie ma dla waszego dziecka znaczenia bo wycieczki i inne granty czekają na nich.
    Matko! Porównaj zachorowania dziecka z datami szczepień.
    Fluoryzajca tez jest ciekawym zagadnieniem.
    Czytać, zdobywać wiedzę i się edukować.

Z kraju