Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Zemborzycka: Złośliwość za złośliwość? Wjechał autem na murawę podczas meczu

W niedzielę po południu na stadionie przy ul. Zemborzyckiej podczas meczu piłki nożnej kierowca auta terenowego wjechał na murawę. Interweniował patrol ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13 na stadionie przy ul. Zemborzyckiej. Podczas meczu piłki nożnej rozgrywanego na bocznym boisku, na murawę, wjechał mężczyzna autem terenowym marki Ford i zaparkował pojazd w rejonie pola karnego. Auto stało w taki sposób, że jego część wystawała na boisko.

Na miejsce wezwano patrol funkcjonariuszy lubelskiej drogówki. Mundurowych o fakcie zaalarmował trener jednej z drużyn, grającej na boisku. Po przyjeździe policjantów okazało się, że mężczyzna, który zaparkował auto na boisku dzierżawi teren. Jak przekazał funkcjonariuszom, prosił uczestników meczów aby nie parkowali na jego sześciu dzierżawionych miejscach. Aby zwrócić uwagę na ten problem wjechał na boisko i zaparkował na polu karnym przy bramce. Jednocześnie stwierdził, że miejsca były wcześniej oznaczone pachołkami, które ktoś przesunął.

Organizatorzy meczu z kolei poinformowali mundurowych, że auta należą do gości i tak naprawdę nie wiedzieli o tym, że nie można tam parkować. Co więcej, teren nie jest specjalnie oznaczony i nie ma tam wydzielonych miejsc parkingowych. Obiecali, że w przerwie meczu przestawią auta.

Funkcjonariusze załagodzili spór i dostali zapewnienie od organizatorów meczu, że nie będą parkować aut na dzierżawionym terenie zaś kierowca auta terenowego po chwili zjechał z boiska.

2015-03-08 15:51:57
(fot. lublin112.pl)

12 komentarzy

 1. i dobrze gość zrobił, nikt nic nie wie jak zwykle ludzie pchają się jak świnie na cudze tereny głupio się tłumacząc, ze nie wiedzieli bądź uważają, że są to tereny miejskie.

 2. ale [] z niego, co z tego ze zajeli mu miejsca, studenci na parkingach nalezacych do mieszkancow robia to nagminnie i jeszcze takich ekscesow nie bylo

  • na uliczkach przy poturzyńskiej straż miejska ze studentami się nie cacka bo mieszkańcy dzwonią

 3. Dzwoni się na straż miejską, skoro zajęli parking i zabierają auto na koszt właściciela… bez szczypania.

 4. mógł zastawić cała bramkę, może by się nauczyli 🙂

 5. to nie jest samochód terenowy, tylko rolniczy pickup

 6. w sumie gość miał racje

  • Ciekawe jakie by było tłumaczenie gdyby w to auto wpadł zawodnik i coś by mu się stało? Kawałek ziemi ważniejszy od zdrowia a może życia człowieka? Osobiście grając w piłkę bym uderzył w auto zaparkowane na boisku, facet by odczuł rehabilitację, leczenie i odszkodowanie.

   • Jak by w zaparkowane auto wpadł zawodnik, to musiałby pewnie pokryć koszt naprawy auta – sorry – Nissana Micry czy Mazdy MX-5 (zwłaszcza tej drugiej, bo niska) to można nie zauważyć, jak się lezie i przez telefon gada (a nie akurat w piłkę gra), ale nie wielkiego Rangera. Kawałek parkingu ważniejszy od przyzwoitości? Ktoś za to zapłacił – na Słowackiego, po drugiej stronie stadionu, nie ma zakazu parkowania, mógł tam zostawić auto i przejść się „sportowiec”.
    Uderzenie piłką w auto? Zniszczenie mienia – do 5 lat w pierdlu, powodzenia 🙂

 7. A co by było bdyby k*rwa rękę złamała na boisku?

 8. czytając wszystkie komentarze mam wrażenie że piszą to osoby które korzystają z kortów na stadionie Sygnału i parkują swoje samochody obok kortów.pan „właściciel” który wjechał na boisko bo zawodnicy zaparkowali swoje samochody podobno na miejscach zarezerwowanych dla osób korzystających z kortów ma 4 miejsca zarezerwowane dla siebie.Jestem pewien że miejsc parkingowych jest ok.20 plus miejsca dla szkoły nauki jazdy i wszyscy by się zmieścili ale pan”właściciel” bez chęci dogadania zachował się (zostawię to dla siebie).panie”właścicielu jest pan małym kłamczuszkiem bo wczoraj twierdził pan nam i policji że ma pan 6 miejsc parkingowych a ma 4.Jestem pewien że troszkę dobrej woli ze strony pana „właściciela” i do takiej sytuacji by nie doszło bo jeśli się nie dogadamy to następnym razem będziemy sobie robić kolejne złośliwości a nie oto chodzi.Jeszcze do osób które komentują bo każdy ma prawo komentować jeśli nie wiedzieliście to myślę że w małym skrócie przedstawiłem całą sytuację z dnia wczorajszego która nie powinna mieć miejsca ale osoby które znają sytuację i piszą takie komentarze???????

  Pozdrawiam jeden z trenerów.

Wiadomości z info112