Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Zemborzycka: Volkswagen uderzył w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek przed północą na ul. Zemborzyckiej volkswagen uderzył w drzewo. Trzy osoby, w tym jedna poważnie, zostały ranne.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 23:30 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Kierujący volkswagenem jadąc ul. Zemborzycką w kierunku ul. Osmolickiej, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze a następnie bokiem uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Dwie osoby wyszły z rozbitego auta o własnych siłach, zaś uwięzionego we wraku kierowcę, strażacy uwolnili przy pomocy sprzętu hydraulicznego i przekazali ekipie pogotowia ratunkowego.

W rejonie zdarzenia ul. Zemborzycka jest częściowo nieprzejezdna. Jak wstępnie ustalono przyczyną wypadku była nadmierna prędkość oraz niewłaściwe ogumienie w pojeździe. Dodatkowo kierowca nie posiadał prawa jazdy. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki.

2016-01-12 00:19:46
(fot. wideo lublin112.pl)

70 komentarzy

  1. Wlasnie xxxx zobacz on juz lecial bokiem w to drzewo i nie gadaj glupot brawura robi swoje!!!ciapa fakt byla ale troche wiecej wyobrazni czlowieku….

  2. Fanatycy letnich opon w zimie -zacznijcie od tego, że wszystkie opony „toyo-style” czyli więcej wyglądu niż właściwości jezdnych to opony, które są dobre tylko i wyłącznie na suchej nawierzchni, więc nie pitolcie, że są lepsze na mokrym od zimówek. Jak dodać do tego fakt, że ci którzy nie mają pojęcia o starzeniu gumy jeżdżą na oponach starszych niż 5 lat i często aż bieżnik dotknie punktów kontrolnych, to o jakich właściwościach na zimnej wodzie mówimy. Gościa z passata można określić tylko jednym określeniem – nieodpowiedzialny deb**, samo jak każdego kto broni teorii letnich kół w zimie. Amen

    • Chyba masz mały problem w spodniach sadząc po twoich wypowiedziach czajsonie, ale z taka facjata jak twoja to faktycznie można być zgryźliwym i wypowiadać się wszędzie z tymi swoimi mądrościami… i teraz wiem kto glosował na PIS, mam nadzieje ze nie masz dzieci i nie będziesz więcej powielał swoich upośledzonych genów…

  3. Osobiście uważam, że dyskusja na temat opon, prędkości i innych czynników jest zbędna biorąc pod uwagę, że „kierowca” nie miał prawa jazdy i w ogóle nie powinien wsiadać za kółko. Zabrakło rozumu i odpowiedzialności. Ma szczęście, że przynajmniej jest szansa, że z tego wyjdzie

  4. Może to brawura, może letnie opony,może bezmyślność kierowcy….. ale to człowiek który dalej walczy o życie…..

  5. Takie ładne Passeratti było 🙂