Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Spadochroniarzy: Zderzenie dwóch aut, dwie osoby w szpitalu

Spore utrudnienia w ruchu występują na ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta.

Do zdarzenia doszło w piątek o godzinie 18:25 na ul. Spadochroniarzy w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Weteranów zderzyły się dwa samochody osobowe: volkswagen i hyundai.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitali. Była to pasażerka volkswagena i 4-letnie dziecko podróżujące hyundaiem.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący hyundaiem mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Weteranów, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącej volkswagenem ul. Spadochroniarzy w kierunku al. Racławickich kobiecie.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci ustalając szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch jest utrudniony.

(fot. lublin112)
2016-03-11 19:29:03

5 komentarzy

  1. Drugie dziś zdarzenie (po kraksie na Poligonowej) zabezpieczane przez żandarmerię (choć akurat na Spadochroniarzy to jakoś mniej dziwi). A drogówka gdzie? Pielgrzymkę mają czy co?

  2. Panowie co się z wami dzieje drugie wymuszenie pierszeństwa dzisiaj. Czyżby weekend i myślenie o piwerku i du.perkach 😉

  3. na tym STOPIE mało kto się zatrzymuje, a co najgorsze kilka razy widziałem jak kierowcy trąbią na tych którzy się zatrzymują WIĘC TEN KTÓRY WYMUSIŁ PEWNIE SIĘ TAM NIE ZATRZYMYWAŁ BO PO CO SIĘ ZATRZYMYWAĆ.I EFEKT JAK WIDAĆ – MORAŁ NASTĘPNYM RAZEM ZATRZYMA SIĘ NA PEWNO – TAKĄ MAM NADZIEJĘ

  4. pośzkodowana biedna studentka LBI ,w wieśwagenie.

Wiadomości z info112