Ul. Sowińskiego: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech pojazdów

W poniedziałek wieczorem na ul. Sowińskiego doszło do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 19 na ul. Sowińskiego w Lublinie. Kierujący pojazdem marki Honda jadąc od strony al. Racławickich, podjął manewr skrętu w uliczkę dojazdową do budynku mieszkalnego. Kiedy zaczął skręcać w lewo uderzył w bok pojazdu marki Ford, poruszającego się od strony ul. Głębokiej. Wytrącony z toru jazdy ford uderzył w znak, a następnie w zaparkowanego volkswagena.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala na badania.

W rejonie wypadku przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2017-10-30 20:44:11
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Ale jaja, ale jaja – kierowcy już na dobre zaczęli akcję „Znicz”, były Audi, Ople, VW, Toyoty, Fordy nawet Roewe, proszę, nic nie słychać o żadnym BMW. Nie ma BMW – nie ma hejtu
  VAG przoduje

 2. Bo dziady w audi i innych plebsowozach jezdzic nie potrafia, no i na dobre auto ich nie stac. A ja i jezdzic umiem i fajną brykę mam – co prawda ze szrotu, ale zawsze to BMW a nie jakies audi, opel czy wieswagen.

 3. Nie to nie tak . Zrobiło się zimno BMW nie odpala ?

 4. Tam powinien być zakaz skretu w lewo bo jak jedzie taka sierota od racławickich to blokuje wszystkich za sobą . czekam wreszcie na remont Sowińskiego po 2 pasy w każdą stronę i 300 podpisów mieszkańców mnie nie interesuje bo bez problemu można zebrać 3000 w tydzień !Chcieliśta mieszkać w centrum to moieszkata tera jest wiuęcej aut ni ż 50 lat temu i trza ulice poszrzeżyć.

  • Lepiej zbierz 300 podpisów na darmowy kurs doszkalający z podstaw ortografii, a Sowińskiego zostaw w spokoju.

   • Od ortografii trzeba zacząć. Ale żeby mieć jakąś wiedzę o kształtowaniu miasta to dużo większą wiedzę należy posiadać.
    Dlaczego tylko 4 pasy? A dlaczego nie po 4 w każdą stronę i wielki parking zamiast Ogrodu Saskiego i Starego Miasta.
    Sowińskiego powinna być zamknięta pojazdów za wyjątkiem komunikacji zbiorowej, rowerów, służb, i zaopatrzenia w pewnych godzinach.
    Samochody należy wyprowadzać ze centrum i śródmieścia a nie zachęcać do jazdy własnym samochodem.
    Twój pomysł jest 30 lat do tyłu. Widziałeś kiedyś nowoczesne miasto? Nie przeszkadza Ci hałas, spaliny, zastawione chodniku, trawniki – uważasz, że taka jest funkcja miasta? Przechowalnia dla samochodów?

 5. jaro- Ty po prostu jesteś analfabetą. Co do kolizji , to przez takiego d***ka ludzie mają zszargane nerwy.Tylko zachowanie ostrożności rozwagi i nie byłoby problemu.

 6. Zakaz to sobie postaw . Sieroty blokują wszystkich z tyłu bo jak ci staje taki jaro na środku gdzie jest wjazd i wyjazd z uliczki to co byś chciał . Nauczyć się kultury jazdy trzeba.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą