Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Niepodległości: Pięć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W piątek około południa na ul. Niepodległości doszło do zderzenia dwóch aut. Pięć osób, w tym troje dzieci, trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 12 na ul. Niepodległości, w rejonie skrzyżowania z ul. Kasztanową. Kierujący autem marki Renault wyjeżdżając z ul. Kasztanowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy pojazdowi marki Hyundai, jadącemu w kierunku ul. Koryznowej. Na skrzyżowaniu doszło do bocznego zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Do szpitala na badania przetransportowano łącznie pięć osób, dwie z renaulta i trzy z hyundaia, w tym troje dzieci. Ruch w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowany. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację o zdarzeniu przekazał nam Czytelnik Paweł – ziękujemy !

2016-06-24 12:19:52
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł)

17 komentarzy

  1. Znowu bmw i audi.

  2. Mieszkam przy Niepodległości i codziennie widzę jak niewielu kierowców respektuje znak STOP wyjeżdżając z Kasztanowej. Jadąc rano do pracy czy też popołudniu zwalniam tam profilaktycznie bo parę razy zrobiło mi się już „gorąco” na tym skrzyżowaniu.

  3. Stary PIERNIK wymusił pierwszeństwo przejazdu !!!!!.

    • TYlko nie piernik … nie mieszaj w to pierników z Kopernika !!! on jest spoko gość ..tofam Go!!

  4. Fakt nie zaprzeczalny że to lustro to zakłamuje obraz . Przy wyjeździe z kasztanowej jest kłopot , samochody zaparkowane przed kościołem zasłaniają widoczność z lewej strony.Dziwne że dopiero teraz jest tak poważny wypadek na tym skrzyżowaniu .

    • Jak się nie widzi to się nie jedzie, wbij to sobie do głowy. Masz STOP, masz lustro więc o czymś to świadczy. Podjeżdżasz, zatrzymujesz się, upewniasz się że nic nie jedzie (droga+lustro) i dopiero jazda do przodu. Ale to jest jakiś dziwny kraj, w którym wszystkim się spieszy. Nawet jadą na urlop i zabijają się od tego pośpiechu. Opamiętania trochę.

  5. to moze telebim lepiej fakt niezaprzeczalny -cudotworco gamoni

  6. Wiem ze zycie wazniejsze ale widze ze sie dorobkiewicz najezdzil Hjundajem nowiutkim szkoda auta. Takie to zycie a my z zona przejmujemy sie kiloma ryskami na masce auta i lekkim wgniotku.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo