690 680 960

Ul. Nadbystrzycka: Zderzenie dwóch aut na rondzie

W sobotę na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzyckiej z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia dwóch aut. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.

Do zdarzenia doszło w sobotę kilka minut przed godziną 15, na rondzie u zbiegu ul. Nadbystrzyckiej, Jana Pawła II i Krochmalnej. Kierujący pojazdem marki Daewoo, jadąc ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Krochmalnej zderzył się z toyotą, wyjeżdżającą od strony ul. Janowskiej z ul. Nadbystrzyckiej. W wyniku zderzenia oba pojazdy wypadły z drogi na pas zieleni i zatrzymały się na chodniku, w obrębie przejścia dla pieszych. Daewoo dodatkowo ścięło znak i zatrzymało się na metalowych elementach słupów, przyszykowanych do montażu trakcji trolejbusowej.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Kierujący daewoo doznał lekkich obrażeń głowy, jednak nie zdecydował się na jazdę do szpitala.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut były utrudnienia w ruchu. Jeden pas, w kierunku ul. Diamentowej był całkowicie zablokowany.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Żaden z nich nie przyznał się do wjazdu na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Tak jeden jak i drugi kierowca zgodnie twierdzili, że mieli zielone światło na sygnalizatorze. Spór rozstrzygnie sąd.

Informację o zdarzeniu przesłali nam Czytelnicy – Dziękujemy!

Wkrótce wideo.

2014-08-30 16:37:48
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Ciupciasek zwyczajny

  Jak już sąd się weźmie za roztrzyganie sporu to oznacza kilkanaście spraw w ciągu 2-3 lat.
  Życzę wytrawałości i dobrych nerwów.

 2. A kamer tam nie ma? Świadkowie to co? Nikt się nie zatrzymał pomóc?

  • powiem, tak … świadów było co nie miara ale chętnie się tylko przyglądali !!!! żeby pomóc to już nie koniecznie bo i po co, ŻAL !!!

   zatrzymałem się tylko ja żeby pomóc poszkodowanym i wezwać służby ratunkowe, znieczulica okropna !!!

 3. Kamer tam nie ma. Myślę że powinny się pojawić bo to nie pierwsza stłuczka w tym miejscu i sytuacja że obaj kierowcy „mieli zielone”

  • Dlatego warto wyposażyć się w swoją. Zawsze to tańsze niż remont samochodu z własnej kieszeni w przypadku gdyby na odszkodowanie trzeba było czekać do werdyktu sądu.

  • Masz Kolego rację, obaj mieli zielone :))) na szczęście byłem świadkiem stłuczki i chętnie podzieliłem się wiedzą z policją 🙂

   ewidentnie na świetle czerwonym wjechał kierowca deawoo ….

 4. wystarczy bezpłatna aplikacja na smartphona. Do tego uchwyt i ładowarka- razem 40pln.

  • Znacznie pewniejsze jest po prostu włączenie nagrywania w smartfonie niż korzystanie z aplikacji dodatkowych (tzw rejestratorów jazdy w formie aplikacji), które zazwyczaj nadają się do zainstalowania i wyrzucenia.

 5. Tego który okaże się że wjechał na czerwonym, powinni wysłać na badania lekarskie z wnikliwa analizą wzroku. A dodatkowo na badania psychologiczne bo może to nie wzrok a głowa.

 6. Lanos po Agro Tuningu plus Bańka z olejem w bagażniku co widać na zdjęciach… A i kierowiec pewnie z zacięciem wyścigowym… Z tego połączenia nie mogło wyniknąć nic dobrego 🙂

 7. kierowca jadący Jana Pawla mial czerwone

Kursy walut

 • USD 4.2156zł 0.39%
 • GBP 5.2074zł 0.27%
 • EUR 4.5242zł 0.47%
 • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas