Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Leszczyńskiego: Ogromna kolejka po karnety na basen. Niektórzy przyszli o 3 nad ranem

Dzisiaj rano w Lublinie rozpoczęło się rozdawanie darmowych karnetów na basen w programie „Rodzina Trzy Plus”. Chętni ustawili się w ogromnej kolejce wzdłuż ul. Leszczyńskiego.

Jak informują nas Czytelnicy od rana w rejonie ul. Leszczyńskiego występują utrudnienia w ruchu z powodu ogromnej kolejki, jaka ustawiła się po darmowe karnety na basen dla rodzin 3+. Pierwsi chętni stali już pod drzwiami urzędu o godzinie 3 nad ranem. Łącznie po karnety przyjechało kilkaset osób, to pewne, że nie dla wszystkich starczy darmowych wejściówek.

Bezpłatne karnety na baseny działające przy 8 szkołach na terenie Lublina mogą otrzymać rodziny uczestniczące w Programie „Rodzina Trzy Plus”.

Jak informuje Urząd Miasta Lublin w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych UM Lublin, w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus” dzisiaj wydawane są bezpłatne wejściówki wstępu na pływalnie szkolne, na okres wrzesień 2016 – czerwiec 2017 (rok szkolny 2016/2017).

Wejściówki wydawane są w godzinach pracy Urzędu (7.30 – 15.30) przy ul. Leszczyńskiego 20, pokój 503. Liczba karnetów jest ograniczona. Wydział nie prowadzi zapisów na karnety. Obowiązuje system kolejkowy.

Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych Kart „Rodzina Trzy Plus” i okazanie przynajmniej jednej Karty w trakcie odbioru karnetów. Osoba ubiegająca się o karnety może uzyskać maksymalnie tyle karnetów, ile jest członków w danej rodzinie.

2016-09-14 08:06:54
(fot. nadesłane Kamil)

19 komentarzy

  1. Szkoda że później nie korzystają z tych karnetów. Pracuję na jednym z basenów gdzie są godziny na tą rodzine3+ na początku przychodzi trochę tak gdzieś 30-40% ale większość roku basen stoi pusty w tych godzinach, no przyjdzie jedna dwie osoby czasami 5 i to jest max. Biorą żeby wziąć i tyle.

  2. Bydło i tyle stac ich na troje dzieci a na basen nie

  3. Cóż… Forma wypowiedzi wiele mówi o próbującym (raczej nieudolnie) obrażać i nic o „obrażanym”.

    • sama maciora jestes ;o ogarnij się dziewczynko … ja dostaje pincet i oabsolutnie odbiegam od Twojego opisu 🙂 żal tyłek ściska, ze panienka nie dostaje? ;d najwiecej maja do powiedzenia ludzie bezdzietni albo Ci co nie dostaja 🙂 skoro im sie nalezy to czemu maja nie skorzystac? i pisanie o takich rodzinach brudasy itd swiadczy o malym ilorazie inteligencji 🙂 przez neta kazdy kozak 🙂 zapraszam do mnie i mi powiedz w twarz jaka to ja tlusta jestem 🙂

  4. uczciwy przedsiębiorca

    Najśmieszniejsze jest to, że ludzie którzy tak się burzą o te pomoce dla rodzin wielodzietnych sami boją się podjąć trud wychowania dziecka.. jak by to było związane z samymi przyjemnymi chwilami… Wielu ludziom ten program realnie pomoże.. nieliczni go źle wykorzystają… ja mam jedno dziecko i nie dostałem 500 na dziecko bo podobno przekroczyłem o 30 zł próg… chociaż z moich wyliczeń wynikało, że spokojnie bym się zmieścił… pewnie ci co byli blisko granicy zostali odrzucani.. no nic.. myślę sobie… może to 500 dostanie ktoś bardziej potrzebujący… ja teraz płacąc podatki czuję, że w końcu państwo coś robi dla dobra obywatela a nie tylko żeby go bardziej wycisnąć.. Cieszę się, że część moich pieniędzy wraca do potrzebujących ludzi. Fakt lepiej było by gdyby państwo mniej zabierało ale… to też jest jakiś plus.. gdyby PO rządziło było by pewnie 500-…..

Z kraju