Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Łęczyńska: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę rano na ul. Łęczyńskiej doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką. W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 9:30 na ul. Łęczyńskiej. Na wysokości domu handlowego Domix zderzył się dwa pojazdy, osobowy i ciężarowy. Kierowca osobowego fiata najechała na tył wywrotki.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala, tam okazało się, że nie odniósł on poważnych obrażeń. Znacznie uszkodzony został pojazd osobowy. W rejonie kolizji nie ma większych utrudnień w ruchu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

kl3

kl2

kl1

2016-11-02 09:52:03
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Może Pan listonosz z InPos-tu miał paczkę dla pana z ciężarówki i chciał go zatrzymać : )

    • No cóż, pogodę mamy, jaką mamy, ale nie wszyscy dopuszczają do świadomości, że jak mokra jezdnia to i śliska – większe odstępy między pojazdami, uważniejsza jazda, a przede wszystkim myśleć (!), myśleć panie i panowie kierowcy.
      Nie rozmawiać przez telefony, nie drapać się po intymnościach, nie dłubać w nosach… o innych czynnościach seksualnych nie wspominając.

  2. no to in post szaleje bo w poniedziałek załatwili cały przód niedaleko hrubieszowa w nowym sprinterku coś za duży pośpiech w in poscie wolniej chłopaki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo