690 680 960

Ul. Kunickiego: Bułgar uciekał przed policją. Nie chciał dmuchać w alkomat

We wtorek wieczorem na lubelskich ulicach miał miejsce kolejny policyjny pościg. Kierowca opla astry nie zatrzymał się do kontroli.

We wtorek po godzinie 20 jeden z kierowców poruszających się po Lublinie dostrzegł osobowego opla, którego kierowca w dziwny sposób prowadził auto. Nie mógł utrzymać się na swoim pasie ruchu, co chwila zjeżdżał, to na pobocze, to znów na przeciwległy pas jezdni. Podejrzewając, że kierowca opla może być pijany natychmiast powiadomił o wszystkim policję.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy po chwili dostrzegli podejrzane auto. W okolicy Placu Dworcowego policjanci dali kierującemu znak do zatrzymania się. Jednak ten na widok radiowozu przyśpieszył i zaczął uciekać. Wjechał w ul. Pocztową a następnie ul. Kunickiego zaczął kierować się w stronę Abramowic.

Policjanci ruszyli w pościg i po kilku minutach zatrzymali uciekające auto.

– W rejonie skrzyżowania z ul. Dywizjonu 303 kierowca został zatrzymany. Okazał się nim 31-letni obywatel Bułgarii. Ze względu, iż nie chciał poddać się badaniu alkomatem, została od niego pobrana krew – wyjaśniała nam mł. asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

2015-03-26 19:52:57
(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. chałabała tumoku

  pełno bułgarów w tych okolicach upodobali sobie domki jednorodzinne
  pewnie chaty pękają od nich w szwach

 2. w koncu, jezdza ta astra juz tyle czasu, tyle płotów na na osiedlu rozwalonych. a teraz deportować brudasa i reszte tego syfu

 3. Faktycznie w tej okolicy jest tam tego do zaje…..

 4. Z tymi płotami JAREK to wiem o czym mówisz. Jest takie miejsce, gdzie owa astra parkuje:) Dobrze bo syf tam robią straszny. Nie rozumiem dlaczego nie potrafią się asymilować ze społeczeństwem do którego przyjeżdżają w gości. Nie ukrywam, też mieszkałem „na zachodzie” ale tam starałem się zachowywać w sposób nie wzbudzający kontrowersji. Ale bułgarzy – czy cyganie – czy jakkolwiek (blachy BG) robią wokół siebie śmietnik, piłują paszcze i „rządzą się” . W tamtej okolicy chyba niegdyś nasi nawet próbowali robić porządek i chwała im za to.

  • probowali zrobic porzadek pokazac gdzie ich miejsce bo juz rady sobie nie mogli z nim dac…

 5. Deport dla brudasów jak nie potrafią uszanować gościnności

 6. A Polak to nie brudas,są gorsi od nich!!!

 7. Bułgarzy w polsce, Polacy w holandii…. Wpiszcze na YT „busik pełny polaków”

 8. A FRAJER CO GO SPRZEDAŁ BYŁ Z TEJ CZERWONEJ A4?

  • chciałbym żeby ten brudas przy***lił w kogoś z Twojej rodziny, wtedy będziesz szukał frajera leszczu i pomiocie, życze Ci tego z całego serca frajerzyno:)

 9. Bułgarski pościg – gimby nie znajo

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas