690 680 960

Ul. Jutrzenki: Pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia. Trzy osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek po południu na ul. Jutrzenki pijany kierowca doprowadził do czołowego zderzenia dwóch aut. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17 na ul. Jutrzenki w Lublinie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe: mazda i renault. Jak nas poinformowano, kierujący mazdą mężczyzna, jadąc od strony ul. Filaretów, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka renault.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali. Był to kierowca mazdy oraz kierowca i pasażerka renault.

Sprawca całego zdarzenia, czyli około 40-letni mężczyzna kierujący mazdą był tak pijany, że nie potrafił dmuchnąć w urządzenie alcoblow, potwierdzające trzeźwość. Pobrana została od niego krew do badań.

Przez ponad dwie godziny ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany. Pojazdy kierowano objazdem.

(fot. lublin112)
2014-12-22 19:56:38

16 komentarzy

 1. co to jest z tymi pijakami za kierownicą!! strach na dwór wychodzić!

  • Nie obrażajcie uczuć religijnych innych osób.On już godnie zaczął czcić wielkie Święto Bożego narodzenia.

 2. Okres śledzikowy i co głupszy się ujawnia… Zabierać samochody a nie prawa jazdy!

  • Właśnie! Zabierać samochody. Przecież to nie kierowca uderza w inny samochód czy pieszego, tylko samochód. Kierowca jest niewinny!

 3. to swieta zacza

 4. ,,zielone światło” dla pijaków, nie inaczej. Jak by było inaczej byłyby ciągłe, nękajace kontrole trzeźwości, ale wtedy jeszzce by wpadli …,,nasi” tzn ich kumple , znajomi, różnej maśći urzędniczyny, derektorzy, prezesi, sędziowie, adwokaci, prokuratorzy, posłowie i inni nie wymienieni.

 5. Powinno się feralnemu kierowcy wybaczyć.A szczególnie przed tak wielkim Świętem.On chciał dobrze.Uczcił święto śledzikiem.A że rybka lubi pływać,to i pociągnęła Go na dno.

  • nie święty Walenty

   Z tym wybaczeniem mógłbym się nawet zgodzić, jednakże wtedy kiedy byłoby ono w stylu katolickim jak na Polskę katolandzką przystoi – tak jak nakazuje wiara zamiast drugiego policzka nadstawić mu drugi pojazd do czołowego baranka.

 6. Dziś w Lublinie totalny CARMAGEDDON!

 7. Ufff na szczęscie zabrali mu prawo jazdy, już więcej nie będzie prowadził pijany.

  • Każdy kto prowadzi nawet po użyciu nie mówiąc o nietrzeźwości ma obligatoryjnie zawieszane prawo jazdy.. najłagodniej to 0.5 roku w przypadku jazdy po użyciu i niskim przekroczeniu np. 0.22 promila zamiast dopuszczalnych 0.20 zaś maksymalnie 3 lata, jak ktoś ma np. 0.49.
   W przypadku nietrzeźwości minimun to 1 rok ale tak samo w przypadku lekkiego przekroczenia.. a maksimun 10 lat. Jednak gdy po pijaku spowoduje się kolizję, wypadek, wtedy ten okres zawieszenia jest mnożony x0.5 Tak też osoba z artykułu może stracić prawo jazdy na maksymalnie 15 lat, a minimalnie na 1.5 roku. Nie ma czegoś takiego, że traci się prawo jazdy na stałe w przypadku czegoś takiego. Nawet Sąd nie może w tym przypadku zabrać na stałe.. Co innego jakby ktoś zginą lub sprawca by uciekł, wtedy jest taka możliwość prawna.

   • Mont – za wcześnie się cieszysz. Jeśli masz na myśli, że już nie będzie prowadził, to należało napisać: już nie będzie prowadził z prawem jazdy.
    Bez prawka na bank będzie – jeszcze o nim poczytamy. Zobaczysz.

   • Kolego nie bądż adwokatem w Jego sprawie.Jak komuś się nie udowodni winy,w świetle prawa jest nie winny.A Ty już ferujesz wyroki.To sąd osądzi winny czy niewinny.W tej chwili jest podejrzany o popełnienie przestępstwa.

    • Ale co ma Sąd osądzić, że pijany gość nie był pijany ? Proszę Cię… Ja tylko podałem jak wygląda sprawa z prawem jazdy, poza zawieszeniem prawka są i inne konsekwencje i jest to bardziej rozbudowane prawnie.

 8. Kolego Black Jack, skoro nasze prawo jest tolerancyjne tak mocno to nie życzę żadnemu pijakowi za kierownicą spotkania z moją osoba. W razie czego dostanę 2 lata w zawiasie za powieszenie takiego „delikwenta” za jaja na dźwigu z tabliczką „jechałem po pijaku, nie zdążyłem zabić bo mnie tu powiesili”

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas