Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ukrywał się 16 lat przed organami ścigania. Na kilka lat trafił za kratki

Mieszkaniec Świdnika ukrywał się aż 16 lat przed organami ścigania. 45-latek został w końcu zatrzymany przez kryminalnych. Mężczyzna najbliższe 3,5 roku spędzi w więzieniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy, na terenie Lublina, zatrzymali 45-letniego mieszkańca Świdnika poszukiwanego na podstawie dwóch listów gończych.

Mężczyzna był poszukiwany w związku z rozbojami, których dopuścił się prawie 20 lat temu. Przez 16 lat mężczyzna ukrywał się przed organami ściągania głównie poza granicami kraju.

Operacyjna praca kryminalnych doprowadziła do ustalenia aktualnego miejsca pobytu mężczyzny oraz do jego zatrzymania. Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu, gdzie ma do odsiadki 3,5 roku.

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Bardzo wielu wyjechało za granicę żeby nie siedzieć w pace i ma się dobrze.

 2. Już wierzymy że policja go sama znalazła . Ktoś strzelił z ucha , a im wystarczyło założyć mu kajdanki .

 3. Na miejscu policji nie informował bym o tym zajściu .

 4. Jak już nic nie rozrabiał to po co było go zatrzymywać przynajmniej sam się utrzymywał a teraz dawać wyżywienie ponad 3 lata

 5. Ludzie jakiej „policji ” ??? milicji

  • I TAK TEGO NIE ODCZUJESZ szkoda ci kawałka smierdzacej konserwy i splesnialego chleba ?

 6. RZAD polszy to zlodzieje i zdrajcy swojego kraju

 7. Lepper prawde muwił i mu zrobili samobujstwo rzad to mafia w garniturach i bialych rekawiczkach

 8. hahahaha milicyja

 9. Ciekawi mnie jedna sprawa czy za ukrywanie się przed wymiarem sprawiedliwości też coś dostanie? To chyba druga sprawa będzie i nowy wyrok? Ktoś się orientuje w tym temacie?

 10. Wstydzilibyście się chwalić wyczynem Świdnica policjo !!!! Dostaliście matki nr telefonu z sanepidu , chorowała na covid . A przebywał w kraju przez prawie te wszystkie lata . Złoty medal Wam się należy za tą operacje ,którą przeprowadziliście. Nie powinniście się ośmieszać!!!!!!!

Z kraju

Sport