Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradli samochód lecz daleko nie dojechali

Normal
0
21

W sobotnie popołudnie trzech mężczyzn ukradło samochód. Nie uciekli daleko, na skrzyżowaniu wypadli z drogi i zatrzymali się na ogrodzeniu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17 w Lublinie na ulicy Rataja. Policję poinformowali świadkowie, że na skrzyżowaniu ulic Rataja i Grenadierów samochód osobowy uderzył w ogrodzenie, zaś kierowca i pasażerowie auta uciekli. Na miejsce natychmiast skierowano patrole policji, i już po kilkunastu minutach jeden z nich zatrzymał w okolicach ulicy Grygowej trzech młodych mężczyzn .

Na miejsce przyjechał również właściciel auta, który oznajmił że włamano mu się do jednego z pomieszczeń, gdzie sprawcy po splądrowaniu wnętrza zabrali kluczyki od pojazdu. Jak się okazało zatrzymane osoby, to pracownicy właściciela auta. Świadkowie zdarzenia wyjaśniali, że w pewnym momencie usłyszeli pisk hamulców a potem uderzenie. Kiedy wyjrzeli na ulicę, zobaczyli rozbite auto i trzech młodych mężczyzn, którzy uciekali w stronę ulicy Pancerniaków, po czym skręcili właśnie w stronę zajezdni autobusowej.

Według wstępnych ustaleń kierujący samochodem bmw zamierzał pokonać skrzyżowanie ze zbyt dużą prędkością, stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na skarpie. Zatrzymani mężczyźni , od których czuć było woń alkoholu, nie przyznali się do zabrania pojazdu oraz kierowania nim. Wszyscy zostali zatrzymani do wyjaśnienia, natomiast z pojazdu pobrane zostaną ślady, dzięki którym funkcjonariusze ustalą kto kierował samochodem.

Komentarze wyłączone

Z kraju