690 680 960

Ukradł renaulta, ale mu się znudził. Chciał jeszcze ukraść opla

Dzięki reakcji ochroniarza udało się zatrzymać złodzieja samochodów. 22-latek najpierw ukradł renaulta, ale wpadł na pomysł, że ukradnie drugie auto. Plany te pokrzyżował mu ochroniarz.

Do kradzieży doszło w środę na terenie powiatu lubelskiego. Najpierw 22-latek zwrócił uwagę na zaparkowany w Palikijach Pierwszych samochód marki Renault. Mężczyzna wykorzystał fakt, że właściciel poszedł do ośrodka zdrowia i pozostawił kluczyki w aucie.

Sprawca wsiadł do samochodu i odjechał. Już po kilku minutach był w Bełżycach pod supermarketem. Tam postanowił zmienić samochód na nowszy. Chodząc po parkingu, łapał za klamki zaparkowanych pojazdów. Szybko trafił na otwartego opla.

Mężczyzna od razu wsiadł za kierownicę i próbował odjechać. Na szczęście zauważył go ochroniarz, który uniemożliwił kolejną kradzież.

Interweniujący na miejscu policjanci zatrzymali 22-latka. Wstępne badanie narkotestem wykazało obecność środków odurzających w organizmie mieszkańca gminy Wojciechów. Dodatkowo wyszło na jaw, że był on już karany za przestępstwa podobne i odbywał karę więzienia.

22-latek usłyszał już zarzuty w recydywie. Grozi mu kara do 7,5 roku więzienia.

(fot. lublin112.pl/ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Ćpunowi spodobało się w pudle szczególnie partnerzy

 2. Jeżeli resocjalizacja za pierwszym razem nic nie dała to teraz należy upublicznić wizerunek i dane, żeby każdy wiedział, że to chwast.

 3. Fajne tytuły mają na 112, podobne do tych z wp pl typu: ma nogi jak karabiny i wygląda jak milion dolarów, pokazała się w bikini i wszystkim opadły szczęki. Heeeej.

  • Nie gadać, klikać! Czy już wiesz co to jest kremacja i ile kosztuje? Może skusisz się na niesprzedane laptopy, lodówki, samochody a nawet domy za bezcen? A później sam staniesz się bohaterem artykułu na 112 – konto wyczyszczone, nabrane kredytów na twoje dane.

 4. Okazja czyni złodzieja. Nie pilnujecie swojego to takie sytuacje będą się działy.

 5. I cyk „dziesiona”, w dodatku w recydywie, „wyceniona” na 7,5. Congrats.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3634zł -0.14%
 • GBP 5.3183zł -0.53%
 • EUR 4.6091zł -0.57%
 • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas