690 680 960

„Ujeżdżanie pomnika smoleńskiego w Kraśniku”. – Draństwo, gdzie jest twoja kultura?

Szokujący widok na zdjęciu opublikowanym na jednej ze stron na Facebooku. Widać na nim mężczyznę siedzącego na Pomniku Smoleńskim w Kraśniku.

Godzinę temu w sieci pojawiło się zdjęcie prezentujące mężczyznę siedzącego na pomniku smoleńskim w Kraśniku. Strona na Facebooku Kraśnickie HITY opublikowała fotografię przesłaną przez jednego z użytkowników, zatytułowaną „Ujeżdżanie pomnika smoleńskiego w Kraśniku”. Widać na nim jak na barkach monumentu, przestawiającego Lecha Kaczyńskiego, siedzi mężczyzna. Obok widać jeszcze dwóch młodych mężczyzn.

 

Panowie być może nie zdawali sobie sprawy, że pomnik objęty jest monitoringiem, tak więc to kwestia czasu, jak policja ustali osoby biorące udział w tym zajściu.

– Draństwo, gdzie jest twoja kultura? – pyta jedna z osób pod zdjęciem. Podobnych słów krytyki pod adresem mężczyzny jest więcej.

 

DSC05588

2018-08-24 21:31:58
(fot. Facebook Kraśnickie Hity, lublin112.pl)

61 komentarzy

  1. Nie powinieneś tak chamsko określać byłego prezydenta.

  2. Mimo wszystko że takie zachowanie jest naganne to daleko mu do kradzieży i zabójstw. Może Policja niech się zajmie czymś pożytecznym a nie szukaniem sprawcy, któremu grozi prawie nic. A na drogach co minutę giną ludzie.

  3. Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie! Jan Zamoyski. Chcielibyście takich ,,obrońców demokracji” w rządzie, sejmie, samorządach czy urzędach?

  4. jazda z pisorami !! 😀

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie