Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ugodzenie nożem w trakcie libacji alkoholowej. Policyjny dozór dla 29-latki

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 29-latkę, która w trakcie libacji alkoholowej pokłóciła się z mężem oraz znajomym. Kobieta chwyciła za nóż i ugodziła nim w brzuch 31-letniego znajomego. Prokurator zastosował wobec niej dozór policji, zakaz zbliżania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę przed godziną 23 w jednym z mieszkań w Cycowie w powiecie łęczyńskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o ugodzeniu mężczyzny nożem. Na miejscu mundurowi potwierdzili ten fakt i ustalili, że w mieszkaniu odbywało się spotkanie towarzyskie zakrapiane alkoholem.

Uczestniczyła w nim 29-letnia kobieta, jej 39-letni mąż oraz ich 31-letni znajomy. W pewnym momencie kobieta zaczęła się awanturować. Poszła do kuchni, chwyciła nóż po czym ugodziła w brzuch znajomego. Następnie próbowała zatamować krwawienie. Pokrzywdzony został przewieziony do łęczyńskiego szpitala. Policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę i przewieźli do policyjnej celi.

Jak się okazało kobieta miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu, z kolei 31-letni mieszkaniec gminy Cyców ponad 2 promile. W poniedziałek mieszkanka gminy Cyców została doprowadzona do prokuratury. Usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Zastosowano wobec niej dozór policji oraz zakaz zbliżania i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Łęczna)

21 komentarzy

  1. Ostatni sprawiedliwy

    Patologia!

  2. Fotografia adekwatna do nazwy miejscowości 🙂

  3. Facet dostałby usiłowanie zabójstwa i areszt a kobieta uszkodzenie ciała i dozór.

Z kraju