Uderzył w znak i słup, audi dachowało. Kierowca był pijany

Wczoraj w Szczebrzeszynie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Audi wypadło z drogi, uderzyło w znak i słup, a następnie dachowało. Kierowca pojazdu był pijany.

Do zdarzenia doszło w środę przed północą na ulicy Przedmieście Szperówka w Szczebrzeszynie w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący audi jechał drogą krajową numer 74 od strony Szczebrzeszyna w kierunku Janowa Lubelskiego. Na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, uderzył w znak drogowy i słup informacyjny, doprowadzając następnie do dachowania samochodu.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 44-latek z gminy Zwierzyniec oraz 20-letnia pasażerka z powiatu biłgorajskiego. Po badaniach, w szpitalu został 44-latek, natomiast pasażerka mogła opuścić placówkę służby zdrowia, z wypadku wyszła jedynie z niegroźnymi otarciami.

Badanie trzeźwości wykazało, że oboje byli nietrzeźwi. 44-latek w organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu, niewiele mniej bo ponad 2 promile miała 20-latka. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Zatrzymali także dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na to, że nie nadawał się on do dalszej jazdy. Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku.

(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. Wypadnie orzeł – aŁdi.
  Wypadnie reszka – rower.
  Wypadł orzeł. Los tak chciał.

 2. Nigdy tego nie zrozumie. Co skłania ludzi, u których w piwnicy stoi kilka rowerów, do tego, żeby po pijaku kierować akurat samochodem. Równowagę za kierownicą utrzymać co prawda łatwiej, ale kierowanie samochodem po pijaku to już jest przestępstwo. Wyrządzić można szkody nieporównywalnie większe niż rowerem, których OC nie pokryje.

  • A inna sprawa jest,taka, że gdybym już kierował po pijaku to starałbym się nie rzucać w oczy, a tym bardziej na znaki drogowe czy po rowach.
   A może jest w tym trochę logiki u kierującego, bo może właśnie kierujący aŁdi, który jedzie zgodnie z przepisami oraz spokojnie może wydać się podejrzany.

 3. No i tym sposobem kierujący rozpoczął zbieranie zakazów sądowych. Nawet największe kolekcje zaczynają się od pierwszego obiektu.

 4. … tylko on miał kobietę na pokładzie , jeszcze pijaną !… ale tego nie rozumiesz bo jezdzisz rowerem i nie wiesz co można z kobietą

 5. piszesz komentarz .. i sam sobie odpowiadasz ? ! .. co jeszcze sam sobie robisz ? !

 6. Fajnego mena miała ta 20latka. Tylko 20lat różnicy:) jeszcze jakby wyszło że on żonaty.he he

 7. Mial pecha, nie zdarzył przed 1 listopada… Chyba za malo sie przyłożył.

 8. Kolejna ałdica wycofana z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja