Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył głową w autobus i upadł. Mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem na al. Warszawskiej w Lublinie doszło do groźnego wypadku. Mężczyzna uderzył głową w autobus, a następnie upadł na chodnik.

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem na al. Warszawskiej w Lublinie. W rejonie marketu Stokrotka doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego i autobusu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynikła, że autobus linii nr 20 zatrzymał się na przystanku. Pasażer wysiadł z pojazdu i kiedy autobus zaczął odjeżdżać z zatoki, mężczyzna stracił równowagę i uderzył w głową w pojazd, a potem upadł na chodnik.

Jak wskazywali świadkowie, mężczyzna mógł znajdował się pod wpływem alkoholu. Z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

 

Autor: redakcja

12 komentarzy

 1. Karetka? Szpital? Tolerancji dla pijaków ciąg dalszy. Trochę się ta polityka kłóci z ustawą o wychowaniu w trzeźwości, jak się tak troszczą o chlejusów.
  Samorządy powinny się zająć przygotowaniem dołów z wapnem na pasożytów, żeby na ulicach truchło nie zalegało. I niech każdy sobie pije jak chce, na własne ryzyko.

 2. Przez alkusa był w zdarzenie zaangażowany patrol który w tym czasie mógłby zatrzymać pijanego nietrzeźwego. Trza się wziąć za meneli w Lublinie Panie Krzysztofie Żuku.

 3. Śmiem również twierdzić że autobus był pod wpływem środków ropopochodnych.

 4. żuczki lubią toczyć jedną rzecz przed sobą także wiadomo że nic nie zrobi xD

 5. Ktoś na pewno

  Czy ktoś może wie ile ma lat osoba zawieziona do szpitala?

 6. Po przeczytaniu nagłówka myślałem że to pan Wiesio próbował po pijaku zatrzymać autobus dyńką tak jak kiedyś tramwaj

 7. Jakieś przyciąganie, w dzień koło 14 wiza wi stokrotki tesz karetka i radiowóz, późny wieczór autobus i radiowoz🙂

 8. i ma badania gratis

 9. Więc nie tylko potrzebna mocna głowa, ale i tęgi łeb…

 10. Czyli pijaczyna zatoczył sie po wyjściu z autobusu…

Dodaj komentarz