690 680 960

Uczestnik tęczowego pochodu zaatakował gazem policjanta. Sąd nie zgodził się na jego aresztowanie

Wśród zatrzymanych przez policję osób po sobotnim Marszu Równości w Lublinie, jest jeden z jego uczestników. Z materiału dowodowego wynika, że zaatakował gazem jednego z policjantów zabezpieczających zgromadzenie.

34 komentarze

 1. Sędzia wolał sprawę umorzyć, bo pewnie bał się przy delikwencie tyłem odwrócić.

  • Charakterni, wolą iść siedzieć jak się za pedała podawać, brawo Lublin, a ten pederasta to się chyba do kryminału chciał dostać, bo słyszał że gwałcą!

 2. PODAĆ NAZWISKO SĘDZIEGO !

 3. Kasta sędziowska posypana brokatem!!!

 4. Na kontrmanifestacji byli podobno tacy co nie potrafią poprawnie napisać Bóg Honor Ojczyzna bo robią trzy błędy i tłumacza się dysleksją ?

  • Tak a pedzie to niby po co poszli z hasłem pani Zdziry, tak dla pokoju i nie szerzenia nienawiści. Brawo ty gimbusie!

 5. Trzeba pogonić tą tęczową hołotę!

 6. a po co majągo atresztować? arest jest stosowany na czas zbierania mat dowodowego

 7. dlaczego podatnicy maja płacić za jakieś pseudo „marsze równości” w Lublinie, pieniądze, które musiały zostać wydane na zabezpieczenie tego cyrku mogły zostać spożytkowane w rozsądny sposób np. na poprawę infrastruktury, dofinansowanie kultury, dodatkowych zajęć dla dzieci itp.
  Ponadto maszerujący zostali dowiezieni do Lublina autokarami z całej Polski jak przyznawali na marszu, dlaczego my mieszkańcy musimy za to płacić??
  Ja nie urządzam marszu żeby udowadniać innym, że jestem hetero, skoro to takie tęczowe to po co na siłę przekonywać do tego innych???

 8. Teraz trzeba chłopakom od blokady powiedzieć żeby zeznali, że byli z marszu tylko kierunki im się pomyliły :P, to ich też wypuszczą :LOL

 9. Penie się bezstronny Sędzia bał aby tęczowy u innych aresztantów zgodnie z szyldem marszu nie zabardzo „promował homoseksualizmu”.

 10. Skoro tęczowy pomylił i policjanta gazem poczęstował to on jest ponad prawem i jemu wolno ??????????????? SĄD JEST NIE SPRAWIEDLIWY następnym razem tęczowy powinien sędziego poczęstować gazem

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas