Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uciekł po kolizji. Był poszukiwany, w chwili zatrzymania miał promil alkoholu

Policjanci z Kraśnika zatrzymali mężczyznę, który doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów. 30-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, co więcej mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary aresztu.

Wczoraj około godziny 19 w miejscowości Sosnowa Wola gm. Dzierzkowice w powiecie kraśnickim doszło do zderzenia dwóch pojazdów, mitsubishi i hondy. Sprawca kolizji porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Na miejscu policjanci zabezpieczyli uszkodzone pojazdy i rozpoczęli poszukiwania. Policyjny pies szybko podjął trop mężczyzny. Ukrytego w zaroślach 30-latka, mieszkańca Kraśnika odnalazł około kilometr od miejsca, z którego zbiegł.

Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie promil alkoholu. Co więcej, mężczyzna kierował samochodem pomimo orzeczonego w ubiegłym roku dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieuregulowaną grzywnę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu celem odbycia orzeczonej wcześniej kary, jednocześnie usłyszy zarzuty złamania zakazu sądowego, oraz kierowania w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Kraśnik)

8 komentarzy

 1. Tyle warte są te wasze zakazy, zabieranie prawa jazdy itp… tylko wysokie kary finansowe, komornik na łeb do pierdla, może w końcu przestanie im się „opłacać” wsiadać po alkoholu za kierownicę.

 2. Mieszkaniec Sąsiad

  Nie 3 lata tylko eliminacja a narządy dla potrzebujących.

  • Pan tak narawdę chciałby wykonywać te egzekucję, a resztki będziesz kroił i rozdzielał dla potrzebujących ? Moim zdaniem to przypadek dla Psychiatry i Prokuratora.

 3. Powinien dostać te 3 lata . Tyle spokojniej byłoby

 4. Coś słabo był poszukiwany jak łaził po osiedlu

  • W końcu sie doigrał. Długo na wolności nie pobył. Tacy ludzie jak on zagrażają nam wszystkim a w jego otoczeniu też takich nie brakuje.

 5. Teraz to juz pewnie mu nie podaruja tej jazdy po pijaku i zlamania zakazu. Na zawiasach raczej sie nie skonczy i pewnie pojdzie siedziec na jakis rok.

 6. Ależ usilnie był poszukiwany. Aż się sam odnalazł. Śmiechu warte.

Z kraju