Tymczasowy areszt dla 27-latka, który nakasłał na kobietę

Kobieta zwróciła uwagę 27-latkowi, że powinien przebywać w domowej izolacji. Mężczyzna nakasłał jej w twarz. Mieszkaniec Zamościa trafił do tymczasowego aresztu za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego.

W środę w nocy zamojscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze na klatce schodowej jednego z bloków przy ul. Piłsudskiego w Zamościu. Jak ustalili mundurowi, do awantury doszło pomiędzy mieszkanką bloku, a młodym mężczyzną, który kilka dni temu wrócił do kraju i odwiedził swoją znajomą.

Jak się okazało, kobieta zwróciła mężczyźnie uwagę, że powinien zgodnie z procedurami po powrocie z zagranicy pozostać w domowej izolacji. Zdenerwowany mężczyzna w odpowiedzi na jej uwagi przybliżył się do niej i umyślnie zakasłał jej w twarz. Po tym wspólnie ze znajomą oddalił się, a zaniepokojona o swoje zdrowie kobieta o zajściu poinformowała policję.

Policjanci ustalili, że mężczyzna był w bloku dzień wcześniej i także została mu zwrócona uwaga, że powinien przebywać na kwarantannie, jednak zlekceważył te słowa. Funkcjonariusze po ustaleniu szczegółowego przebiegu interwencji z zachowaniem wszelkich środków ostrożności zatrzymali 27-latka.

– Dzisiaj decyzją sądu 27-latek z Zamościa za spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. R.Laszczka-Rusek rzecznik prasowy KWP w Lublinie.

(fot. Policja)

Zobacz również

77 komentarzy

 1. Najgorsze jest to,że tam będzie miał najlepszą opiekę i rekompensatę .

 2. Skoro babsztyl wiedział, że chłopina z zagramanicy wrócił i może prątkować, to po jaką cholerę sama się dwukrotnie na własne życzenie narażała i uwagę zwracała??? Od tego są telefony i odpowiednie służby – ORMO jego mać…

  • dobra, jedź ze swoją całą rodziną na wycieczkę do Włoch, szybko zmądrzejesz polski głupku

   • Onanis Samokopulos

    Szanowny tom’ie – nie popieram zachowania chłopaka, chociaż po kilku głębszych też nie powstrzymałbym się od ciętej riposty w kierunku babki, może nie w takiej postaci, ale nie puściłbym uwag mimo uszu – tak jak wcześniej napisałem, jeżeli poczuła się zagrożona mogła zadzwonić do odpowiednich służb, a nie stawać z potencjalnym nosicielem twarzą w twarz, bo jak w inny sposób mógł na nią nakasłać??? Wracając do Twej odpowiedzi – Włochy mnie nie fascynują, wolę chłodniejszy klimat, ale chyba musisz być co najmniej ćwierćinteligentem obrzucając mnie epitetami nie poznawszy mnie wcześniej osobiście, pozdrawiam.

    • czytaj ze zrozumieniem – mężczyzna w odpowiedzi na jej uwagi przybliżył się do niej

     • Onanis Samokopulos

      Uwierz, przeczytałem ze zrozumieniem – gdyby siedziała w domu, obserwowała przez okno, tudzież przez „wizjer” w drzwiach, to nie doszłoby do „przybliżenia” i bezpośredniego „nakasłania”. Obawiając się o swoje zdrowie zawiadomiłbym odpowiednie służby trzymając się od delikwenta z daleka zamiast wyłazić i robić z siebie ORMOwca, a potem ofiarę. Nie popadajmy w paranoję – chłopak nieodpowiedzialny, a babka niewiele lepsza,,,

  • no cóż, inteligencja to nie twoja domena…

   • Onanis Samokopulos

    A i owszem, nie jest w obszarze moich zainteresowań – po prostu ją posiadam,,, Pozdrawiam

 3. Odechce się głupot. Ukarać przykładnie ze 2 lata odsiadki i 30 tys zadośćuczynienia. Może zaczną cwaniaczki myśleć.

 4. naszcześćie duda na jasnej górze modlił sie za koronawirusa odsieczy pryjdzie z niebios

 5. No to patus sie doigral. I kara juz odniosla swoj skutek. Ponoc typek jest potulny jak baranek i obiecuje, ze jak wroci do domu to bedzie grzeczny.

 6. I brawo sad. Patol dostal areszt i przestal juz fikac.

 7. I mozna sobie radzic z patologia? Mozna. Wystarczy dac areszt i juz jest spokoj.

 8. Na takich bydlaków recepta prosta powinna być. Policja (wojsko), worek na łeb, pałą po grzbiecie, kajdanki i do pudła. Jakąś salę gimnastyczną można by zaadaptować na ten cel. I tam całe to bezmózgie tałatajstwo, co łamie kwarantannę, co kaszle na kogoś, kto uwagę zwróci itp itd, księdza nie wyłączając (niestety) niech sobie siedzi razem i kaszle na siebie wzajemnie. Tylko im, takim synom,przez szparę pod drzwiami naleśniki wsuwać, żeby z głodu nie pozdychali.

 9. Podobno gosc juz przestal kaszlec…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9313zł 1.17%
  • GBP 5.0998zł 0.77%
  • EUR 4.6189zł 0.65%
  • CHF 4.3113zł 0.87%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach