Twoja droga do kariery. W piątek w Lublinie odbędą się Targi Pracy

Szukasz pracy, chcesz podnieść swoje kompetencje, a może nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzą Targi Pracy, 18 marca w Targach Lublin.

Targi Pracy, organizowane przez Targi Lublin oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, umożliwiają bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. To także idealny czas, aby poznać wymagania, jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom. Celem imprezy jest wyrównanie dostępu do rynku pracy osobom niezatrudnionym, zwrócenie uwagi na wsparcie bezrobotnych z różnych środowisk społecznych oraz przedstawienie możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się konsultingiem i outsourcingiem usług IT, pośrednictwem pracy za granicą w Danii, Holandii i innych krajach,  obsługą klientów dla globalnych marek, opieką osób starszych za granicą,  a także pracą sezonową za granicą m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i innych.

Swoją wiedzą na temat pracy w służbach mundurowych podzielą się eksperci z Wojskowej Komendy Uzupełnień, Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej czy Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. Na wszelkie pytania dotyczące możliwych ścieżek kariery odpowiedzą także przedstawiciele powiatowych urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy.

Zapraszamy na wykłady prowadzone przez doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy pt. „Czas na przedsiębiorczość” oraz „Pewnym krokiem do kariery”. W tym samym czasie odbywają się Targi Edukacyjne oraz Targi Sprzętu Szkolnego i Pomocy Dydaktycznych.

Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl. Zapraszamy w piątek 18 marca w godzinach 9:00-15:00, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, hala A. Wstęp bezpłatny.

tp

2016-03-14 07:20:32
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Jeśli ktoś prócz dobrych chęci potrafi coś dobrego robić, to moooże coś dla siebie znajdzie, ale jak prócz licealnego świadectwa, albo i akademickiego dyplomu nic więcej…

 2. Kaśka w relacji na żywo prosto spod Jaśka

  Czy angielscy przedstawiciele posiadaczy zmywaków też będą roztaczać wizje zatrudnienia na tych Targach?

 3. jak zwykle na tych targach zapewne tzw. Agencje Pracy „Tymczasowej” będą mamić jaka to „świetlana” przyszłość czeka ich Pracowników za minimalną krajową, albo zlecenie… powinni zabronić funkcjonowania agencjom, bo to zwykłe obozy pracy i tyle w temacie…

  • Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

   I mnie sie tak widzi, że jakby dobrze płacono to nie musieliby na Targach szukać desperatów na oferowane miejsca pracy.

 4. Marysia nie zawsze dziewica

  Źle to świadczy o pracodawcy jak potrzebuje Targów, żeby znaleźć sobie pracowników, którzy zdecydują się na takie płace jak on sobie wydumał.

 5. mam tylko nadzieję, że będzie coś ciekawego, pozdrawiam.

 6. Tak od 9 do 15 co za debil wymyślił tak idiotyczne godziny?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7931zł 1.59%
  • GBP 5.2999zł 0.65%
  • EUR 4.5309zł 0.05%
  • CHF 4.1505zł -0.15%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie