Trzy tragiczne wypadki z udziałem pieszych. Trzy osoby nie żyją (zdjęcia)

Minionej doby na drogach województwa podkarpackiego doszło do trzech tragicznych wypadków z udziałem pieszych. Policjanci ustalają szczegóły wszystkich zdarzeń.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w czwartek przed godz. 15 w Krośnie. Kierujący ciężarowym mercedesem potrącił przechodzącego przez ulicę mężczyznę. 86-letni pieszy doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarł.

Drugie zdarzenie miało miejsce przed godz. 21 w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-letni kierowca volkswagena transportera potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. Mimo podjętej reanimacji życia 79-letniej pieszej nie udało się uratować. Policjanci ustalili, że kierowca volkswagena był trzeźwy.

Do trzeciego tragicznego wypadku doszło po północy na ulicy Bieszczadzkiej w Lesku. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący fordem transitem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 58-letni mieszkaniec Huzel zginął na miejscu. 19-latek kierujący fordem był trzeźwy.

(fot. Policja Podkarpacka)

4 komentarze

 1. Wszystko piesi łażący w niewłaściwym miejscu i porze. Kuwa babcia o kulach to przez te łańcuchy to chciała przefrunąć ? pijanego leącego na jezdni nie bedę komentował bo nie ma kogo .

 2. kierowcy powinni sobie zdawać sprawę że zaczynają się święta i wiele osób będzie łazić w poprzek po ulicach a niektórzy których zmorze będą leżeć na jezdni. Trzeba mieć to na uwadze i przewidywać

 3. Traktujacych jezdnię jak łóżko ,nie żal ,giną na własne życzenie…ale 86 lat przeżyć i zginać w taki sposób ?…straszne

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika