Trzy ofiary mrozu w województwie lubelskim. Nie żyje dwóch mężczyzn i kobieta

W ciągu dwóch dni z powodu mroźnej aury w województwie lubelskim zmarły trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobieta. Jak ustalili policjanci osoby te wcześniej spożywały alkohol.

Pierwszą ofiarę ujawniono w Chełmie. Tam policjanci znaleźli ciało 34-latka, który leżał na łóżku w pustostanie, w którym pomieszkiwał. Jak ustalono, mężczyzna wcześniej spożywał alkohol. W pomieszczeniu gdzie znajdowało się ciało temperatura wynosiła -12 °C.

Z kolei w niedzielę ujawniono w Białej Podlaskiej zwłoki 60-letniej kobiety. W tym przypadku także alkohol był powodem zgonu z wychłodzenia. W Puławach, w jednym z pustostanów znaleziono zwłoki 52-latka, który wcześniej z kolegą spożywał alkohol.

2016-01-03 11:52:00
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Nie ma absolutnie ani jednego racjonalnego powodu, dla którego ostatnie zdanie znalazło się w treści newsa. To co zawiera zostało już kilkukrotnie powtórzone zarówno w nagłówku, jak i pierwszych dwóch akapitach…
  To tak w ramach lekkiej dygresji w temacie gatunku dziennikarskiego, jakim jest news. A redakcja i tak zrobi, co uważa za stosowne, czyli zdanie raczej zostanie 🙂 Zresztą, tak samo dzieje się w przypadku każdej innej uwagi, jaką komentujący niejednokrotnie zgłaszają w swoich komentarzach. I to nie jest po złości, tylko celem podniesienia ogólnego poziomu treści w tym serwisie…

  • I tak powinno być sama eliminacja elementu który nic nie daje krajowi a nastawiony jest na pasozytnictwo. W niusach nie ma wzmianki ze ktoś zmarł z głodu znaczyło by to ze jest tragedia. A wtem przypadku to koniec egzystencji. Mróz powinien jeszcze trochę podtrzymać.

 2. Mój post nie został umieszczony ponieważ?
  Domyślam się, że krytyka pijaków jest niedopuszczalna. W Polsce pijak to prawie święty, męczennik, biedaczek, zbłąkany, któremu nalezy się współczucie, opieka medyczna i każda inna. Chory kraj, chorzy ludzie.

 3. Zgadzam się z Ewą 33 i Naród z Polska macie rację patologia jest wszechobecna sponsorowana z naszych podatkow przez głupich rządzących. Nasze pieniądze które musimy zarobić by oddać państwu w postaci podatków akcyzy i innych głupich opłat są wydawane na utrzymywanie patroli które i tak przepija. Jesteśmy karani że chcemy żyć w tym kraju pracować by nasze dzieci miały jak najlepszy start w dorosłe życie. Mróz jest w tym wypadku sprawiedliwy.

 4. Co ma woda wspólnego z bezdomnym ????

  To i to w zimie zamarza :):):)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja