Trzy konie wbiegły na drogę. Motocyklista wjechał w jedno ze zwierząt

W miniony piątek na terenie powiatu chełmskiego doszło do groźnego wypadku drogowego. Motocykl, którym podróżowały dwie osoby, zderzył się z koniem.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 19:30 w miejscowości Strachosław. Kierujący motocyklem marki Honda, na prostym odcinku drogi, uderzył w jednego z trzech koni, które nagle z pobocza wbiegły na jezdnię.

Jak ustalili policjanci, konie uciekły z jednej z posesji przez otwarta bramę i spłoszone wbiegły na jezdnię. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. 48-letni kierowca motocykla został zabrany do szpitala.

Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

12 komentarzy

  1. Przynajmniej policja nie bedzie miala problemu z ukaraniem własciciela który nie upilnował swoich zwierząt ….co innego gdyby to był łoś , sarna ,dzik…wtedy taki poszkodowany ma pecha ,bo sam jest sobie winien a policja przyjedzie i moze mu co najwyżej dolożyć mandat za nieostrożną jazdę …Bo to „państwowe ” zwierzątka i one mogą biegać gdzie chcą ,powodować wypadki i winnych nie ma….i to jest sprawiedliwe ?

  2. Przynajmniej policja nie bedzie miala problemu z ukaraniem własciciela który nie upilnował swoich zwierząt ….co innego gdyby to był łoś , sarna ,dzik…wtedy „nie ma problemu ” i taki poszkodowany ma pecha ,bo sam jest sobie winien a policja przyjedzie i moze mu co najwyżej dolożyć mandat za nieostrożną jazdę …Bo to „państwowe ” zwierzątka i one mogą biegać gdzie chcą ,powodować wypadki i winnych nie ma….i to jest sprawiedliwe ?

  3. a z koniem co?

  4. A czy prędkość w terenie zabudowanym (do 50/godz) nie była przekroczona . Bo takich widoków jak przepisowo jadący motocyklista to raczej nie ma. Kierujących samochodami też nie łatwo zobaczyć jadących do 50/godz.

  5. Jak to co? Poszedł na szynkę.

  6. Adam nie masz wiedzy nie komentuj, trochę wyobraźni a nie jadu.

  7. ma dużo jadu,bo żre za darmo,typowy pisokatolik,zero empati dla zwierząt

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi