Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku. Apel policji

Ryccy policjanci poszukują kierowcy pojazdu, który minionej nocy śmiertelnie potrącił 63-letniego rowerzystę, a następnie nie udzielając pomocy ofierze oddalił się w nieznanym kierunku.

Ryccy policjanci w nocy z poniedziałku na wtorek otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym od kierującego, który zauważył leżącego na poboczu mężczyznę i rower.

Do zdarzenia doszło około godziny 2:30 w miejscowości Moszczanka w gminie Ryki na drodze krajowej nr 48, na trasie Dęblin – Kock. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że nieznany kierujący nieznanym pojazdem potrącił rowerzystę i nie udzielając mu pomocy oddalił się z miejsca wypadku. W wyniku odniesionych obrażeń, pomimo udzielonej pomocy, 63-letni kierujący rowerem zmarł.

Ryccy policjanci proszą o kontakt osoby, które posiadają informacje na temat powyższego wypadku z Komendą Powiatową Policji w Rykach pod nr telefonu 47 81 28 210 lub 112.

(fot. Policja Ryki)

5 komentarzy

  1. Mniejsza z ucieczką z miejsca wypadku, mniejsza z nieudzieleniem pomocy, czy wezwaniem pomocy.
    90% wpisów będzie o tym, że latarka w rowerze była krzywo ustawiona, albo, że rower nie miał tablicy rejestracyjnej, a poza tym to rowerzyści…..

  2. Zgadujemy markę?
    Stawiam 5 do 1, że w ciągu 48h godzin będziemy oglądać starą aŁdicę z rozwalonym przodem, dziurawą szybą i wgniecionym do tyłu dachem.

  3. Złapać takiego sprawcę to nie to samo co pijanego rowerzystę, prawda? Łapią kogo mogą (obciążyć mandatem), bo wiadomo budżet pusty a prawdziwych przestępców niech łapią łupieni obywatele – oto maksyma pisowskiej policji.