Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania 74-latka z Lubartowa. Mężczyzna wyjechał z domu granatowym oplem (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Trwają poszukiwania 74-letniego mieszkańca Lubartowa, który wczoraj rano wyjechał z domu granatowym oplem i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Każdy kto zna miejsce pobyty zaginionego proszony jest o kontakt z policją w Lubartowie.

Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionego 74-letniego mieszkańca Lubartowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był wczoraj przed godziną 8 rano. Jak ustalono, wyjechał z domu samochodem marki Opel Agila o numerze rejestracyjnym LLB 10268, udając się do rodziny, która mieszka w Skrobowie. Po wyjeździe z tej miejscowości, mężczyzna nie powrócił do domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskim.

Zaginiony, ma około 174cm wzrostu, ok. 90 kg wagi, oczy niebieskie, włosy krótko ścięte, lekki zarost. W dniu zaginięcia  ubrany był w ciemno-szare spodnie, czerwoną koszulkę w kratę, granatowy sweter w tzw. „serek”, dłuższe czarne buty i granatową kurtkę.

– Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policją w Lubartowie, pod nr tel. 81 25 290 – zaapelowała sierżant sztabowy Jagoda Stanicka oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

AKTUALIZACJA 

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę pomiędzy m. Lisów-Brzeziny. 74-latkowi została udzielona pomoc medyczna.

4 komentarze

  1. Sugeruję rozglądać się za oplem, starszy pan może w nim zasłabł, abo może przyciął komara…

  2. Na lubartow24 pisza że został odnaleziony między Lisowem a Brzezinami . Została mu udzieloną pomoc medyczną.

Dodaj komentarz