Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa odkażanie wyposażenia ulic w Lublinie (zdjęcia)

W Lublinie trwa dezynfekowanie miejsc, z którymi na co dzień mają kontakt mieszkańcy miasta. Do odkażania wykorzystuje się środki na bazie alkoholi.

29 komentarzy

  1. Na ul.Narutowicza nic nie odkażali

  2. Witam rozwieje wszystkie wątpliwości tak to akcja na pokaz nikomu życia nie uratuje, robione tylko pod tv i prasę . Ale babcie, dziadki i głupi ludzie będą się cieszyć że państwo o nich dba . Jeśli to było by co dziennie lub co dwa dni do końca epidemii przyniosło by skutki . Oczywiście starówka będzie pryskana częściej jak nie co drugi dzień żeby nikt się nie czepiał ale reszta dzielnic niestety . Ale nie martwcie się jak umrzemy może miasto zrobi przetarg na dbanie o kwiatki na grobach hahah i w końcu odbierzemy wydane teraz pieniądze . A tak serio to lepiej naprawdę uważać na siebie ograniczać wyjścia bo na pomoc nie ma co liczyc .

  3. Przecież to kpina w jaki sposób odkażany jest Lublin, w całej Polsce przy pomocy wielkiego sprzętu Włodarze zlecili odkażanie,szkoda funduszy na taką jakość

    • Fundusze są ale dla kogo innego, mianowicie dla prezesa firmy odrażającej, gruba kasa. Niw bądźcie naiwni, Żuk swoim kabze napełnia!!! W tym kraju nigdy nie będzie dobrze bo pieniądze są dla tych u władzy i znajomków a reszta tonie.

  4. Robak tyś to wymyślił?

  5. Dobrze, że się chłopaki zabezpieczyli bo jeszcze by im te opryski zaszkodziły. Tak swoją drogą to jakiś poroniony pomysł z tym odkażaniem, bo przecież jest większe prawdopodobieństwo, że panowie ten alkohol wypili niż cokolwiek nim zabili – no chyba przypadkową muchę albo chrabąszcza. Już widzę zdjęcia tych pajaców w wiadomościach na ukrainie i rosji, że trwa odkażanie po trupach walających się na ulicach taką mamy epidemie w Polsce. Nam pokazują zdjęcia z włoch sprzed paru lat a im szopkę od nas. Spiralę strachy trzeba nakręcać. Jakaś podstawa do wyłożenia gospodarki i puszczenia ludzi z torbami musi być. Oby na torby starczyło.

  6. Po co wylewać tyle cennych w tej chwili substancji na stare miasto które obecnie świeci pustkami gdy ludzie w domach nie mają dalej zbytnio dostępu do środków dio dyzenfekcji

  7. czy to jakiś sens? Przecież nikt nie dotyka barierek przy ulicach, a wirus ginie od promieni UV.