Trwa nabór do Straży Miejskiej w Lublinie. Na początek 2700 zł brutto

Straż Miejska Miasta Lublin ogłosiła nabór na stanowisko strażnik miejski – aplikant. Na początek można zarobić 2700 zł brutto, z czasem zaś nieco więcej.

Straż Miejska w Lublinie ogłosiła nabór na cztery stanowiska dla strażników miejskich. Aplikanci powinni mieć ukończone 21 lat, posiadać obywatelstwo polskie oraz wykształcenie co najmniej średnie. Od chętnych do pracy w straży wymaga się względnej sprawności fizycznej i psychicznej.

Kandydaci powinni mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej, mieć pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych i nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe o kierunku: prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne lub narodowe, ochrony środowiska, pedagogika, a także udokumentowane ukończone kursy i szkolenia: znajomość języków obcych, języka migowego, szkolenia z zakresu: samoobrony, sztuk walki, pierwszej pomocy i obsługi komputera. Co więcej liczą się także uprawnienia specjalistyczne: ratownika medycznego, ratownika wodnego, sternika motorowodnego, instruktora sztuk walki, instruktora rekreacji ruchowej, zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym, prawo jazdy min. kat. B. Mile widziane jest także doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy (Policja, Żandarmeria wojskowa).

Rekrutacja obejmuje cztery etapy, wśród nich jest test sprawnościowy oraz test wiedzy. Na początek strażnicy mogą liczyć na wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2700 zł brutto oraz dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, pierwsza umowa zawarta jest na czas określony trwający 12 miesięcy. Po roku zatrudnienia pensja może wrosnąć do 3000 zł brutto, a wszystko zależne jest od pozytywnego zdania egzaminu po szkoleniu podstawowym.

Praca w Straży Miejskiej daje także możliwość dalszych awansów, „13 pensję”, bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenia grupowe, bezpłatny basen, bezpłatne zajęcia z samoobrony z elementami technik i taktyk interwencji, zniżki na wydarzenia sportowe.

Szczegóły o naborze znajdziecie tutaj

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

44 komentarze

 1. Ten nabór to chyba jest dla emerytowanych policjantów co w wieku 35 lat na emeryturę podchodzili lub wojskowych .bo jaką przyszłość miałby zwykły Kowalski no chyba że pracownik po znajomości który szybko będzie awansował.

 2. Tragedia, jak można tak mało płacić pracownikom.

 3. lepiej zamykajcie ten kibel niż ludzi zatrudniajcie, tyle co haraczy ściagacie ludziom 2700 brutto kpina. TFU na tą całą straż miejską. już bym wolał w biedronce na kasie siedzieć niż być wszą społeczną.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku