Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa ewakuacja restauracji McDolnald’s. Na miejsce jadą kontrterroryści (zdjęcia)

Ewakuowano klientów i pracowników restauracji McDolnald’s w Puławach. Na miejscu trwają działania służb, pobliski teren został zabezpieczony.

W poniedziałkowy wieczór w restauracji McDolnald’s przy ul. Dęblińskiej w Puławach zauważony został podejrzany pakunek. Z uwagi, iż nikt z przebywających w lokalu klientów nie przyznawał się do niego, pracownicy powiadomili o wszystkim kierownictwo, to zaś zgłosiło sprawę policji.

Od razu wdrożone zostały odpowiednie procedury. Ewakuowano znajdujące się w środku osoby, zabezpieczono też pobliski teren. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna.

Obecnie służby nie wyjaśniają szczegółów prowadzonych działań, ustaliliśmy jednak, że istnieją poważne przesłanki, iż zgłoszenie zostało potraktowane bardzo poważnie. Na miejsce jadą też kontrterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Ich zadaniem będzie sprawdzenie zawartości pakunku pod kątem niebezpiecznych substancji.

30 komentarzy

 1. Kontrterroryści to jak „wUkrainie”… Jakiś mądry to wymyślił.

  • W jakimś kraju, na jakiejś wyspie. Ile razy trzeba to tłukom tłumaczyć? Jeżeli nie zauważyłeś że od kilkudziesięciu lat kilka krajów jest niezależnych po odzyskaniu niepodległości to Twój problem nie innych.

 2. Trwa ewakuacja restauracji McDolnald’ – prawda, nieprawda, ale trochę ruchu niektórym się przyda

 3. Janusz jesteś kretynem co dobitnie pokazuje jak ludzie nie umieją już logicznie myśleć byle pierdola i już robią awanturę na pół miasta a L 112 i inne media zamiast takie rzeczy wyciszać piętnować to naglasniaja bo to sensacja co świadczy o tym że nawet media w tym kraju gonią za tania marna sensacja a nie zetelna informacja

 4. Terroryści chcieli zaatakować polski McD. Do czego to dochodzi!?

 5. Za PiSu tego nie było.

 6. Dziadunio z Willolowa

  I to jest nasza infrastruktura krytyczna, miejsca wrażliwe. A nie jakieś elektrownie czy tory. Jak „zielone ludziki” zaatakują żarłodajnie, to Bolsza podda się bez jednego wystrzału.

 7. PDW Zdzichu

 8. Dobrze niech reagują!!!

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112