Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa aranżacja przestrzeni i wyposażanie obiektu. Kolejny w Lublinie hotel szykuje się do otwarcia

Jeszcze w tym roku otwarty ma zostać kolejny w Lublinie hotel. Inwestor liczy na duże zainteresowanie gości dzięki dobrej lokalizacji. Obiekt ma być również konkurencyjny cenowo wobec innych hoteli w mieście.

Trwają ostatnie prace wykończeniowe w hotelu B&B Lublin Centrum, który powstał przy ul. Dolnej 3 Maja. Obecnie ekipa skupia się na aranżacji przestrzeni wewnętrznych i wyposażaniu obiektu. Rozpoczęto także porządkowanie terenu wokół budynku. Jak zapewniają przedstawiciele inwestora, hotel przyjmie pierwszych gości jeszcze w tym roku.

Obiekt ma być skategoryzowany jako dwugwiazdkowy. Goście otrzymają do dyspozycji 130 komfortowo wyposażonych pokoi, które zapewnią przyjazną przestrzeń zarówno do pracy, jak i odpoczynku. Przy pełnym obłożeniu, w hotelu będzie mogło nocować 284 gości. Wnętrza mają być w całości klimatyzowane i wyciszone.

– Chcielibyśmy przyjąć pierwszych gości najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Liczymy, że uda nam się to w czwartym kwartale tego roku. Dokładna data otwarcia hotelu B&B Lublin Centrum będzie zależała od tego, kiedy otrzymamy pozwolenie na użytkowanie obiektu – mówi Béatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Firma liczy na duże zainteresowanie gości dzięki położeniu hotelu w sąsiedztwie Starego Miasta, licznych atrakcji turystycznych, a także ważnych arterii komunikacyjnych. Obiekt ma być również konkurencyjny cenowo wobec innych hoteli w mieście. Uzupełnieniem oferty będzie również sala śniadaniowa, a także sala konferencyjna o powierzchni 34 m2 wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, przydatny podczas organizacji spotkań biznesowych. Do tego dochodzi podziemny parking.

B&B Hotels to francuska sieć hotelowa, która swój sukces zbudowała na doskonałej lokalizacji swoich obiektów, połączonej z profesjonalną obsługą i korzystnymi cenami. Pod jej szyldem działa już prawie 600 hoteli w 14 krajach. W Polsce obecnie posiada obiekty w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz w Rzeszowie.

(fot. B&B Hotels/nadesłane)

18 komentarzy

 1. czy redakcja nie ma prawnego obowiązku dodawać informacji o „artykule sponsorowanym”, gdy bierze pieniądze za publikację?

  • oczekuję dziennikarskiej riposty lub zablokowania

   redakcja jest najmądrzejsza i robi ci chce, łącznie z wyrzucaniem w nicość wpisów nie odpowiadających „linii”

   • Wielokrotnie informowaliśmy, że wpisy zawierające słowa obraźliwe system automatycznie usuwa. Dlaczego tak jest? Przede wszystkim mamy już dosyć telefonów i listów z policji i prokuratury z żądaniem wskazania autora danego komentarza, gdyż komuś się on nie spodobał i postanowił zgłosić to organom ścigania. Już kilku autorów takich komentarzy musiało z tego powodu publikować przeprosiny. Społeczeństwo jest ostatnio niezwykle roszczeniowe, a hasła „skontaktuję się ze swoim prawnikiem” słyszymy bardzo często. Wolimy zajmować się pracą a nie komentarzami.

  • Oczywiście, że jest taki obowiązek. Jednak to nie jest artykuł sponsorowany. Tym bardziej za jego publikację nikt nie otrzymał nawet grosza.

  • może redakcja bierze pod stołem? lepiej dla hotelu byłoby jakby taki artykuł był na lubin 112 albo kołobrzeg 112

   • Ale co w tym jest dziwnego? Lublin112 od pewnego czasu jest najpopularnieszym portalem informacyjnym w Lublinie, więc wiele firm chce, aby o nich pisali. Nie każdemu odpowiada pisowski kurier, w którym ostatnio tylko artykuły o tym, jak mieszka Zenek Martynkiuk, czy spacer se street view po okolicy. Dziennik też nie należy do obiektywnych. Mają jedną słuszną linię, od której nie odstępują.

  • Od kiedy informacja prasowa jest artykułem reklamowym? Jeżeli na stronie jest artykuł reklamowy jest odpowiednio oznaczony. Pisaliśmy już wiele artykułów na temat inwestycji i powstawania różnych obiektów, w tym hotelowych, podobnie jak inne lubelskie portale informacyjne. Jeżeli bierze pieniądze, jak najbardziej, jest to artykuł reklamowy. Ten nie jest.

   • Furiatowi nie wytłumaczycie, tu nie ma co się produkować. Co najwyżej pozwać za zniesławienie (osobiście bym zbanował). Niedługo pod newsem na temat trasy ekspresowej do Rzeszowa będą pisali w komentarzach, że jesteście opłacani przez generalnego wykonawcę, tak jak furiaci wykłucają się o adres portu lotniczego 🙂 Tacy atencjusze i ich zdanie powinno być z automatu usuwane z przestrzeni publicznej. Ktoś powie: cenzura. Ja powiem: dlaczego jeden furiat ma zaburzać spokój dziesiątkom innych osób, skoro tu nie ma co debatować, a jego zdanie jest wynikiem wyłącznie chorego osądu i nie podlega żadnym dyskusjom(?)

    • furiat, zniesławienie – ląduje na liście słów, których znaczenia nie rozumiesz.

     • Sama prawda.

      Co wszystkim do tego czy sponsorowany czy nie kto ile pieniędzy wziął itp. nie chcesz nie klikaj nie chcesz nie czytaj nie wchodź na stronę ,a nie wielkie halo z niczego bo jak tak może być że dziennikarz, prawnik, bankier, fryzjer, sprzedawca chce pieniądze za swoją Pracę :D:D -boli pupa

  • A ty księgowy? Czy masz ból ?

 2. wystrój wprost ohydny. Kolor ścian totalne bezguście. !!!

  • .......................,

   Zgadzam się- ściana z łukami ma fatalny kolor a łuki są już dawno niemodne. Nie wiem kto to projektował ale powinien to poprawić.

 3. A ilu zaszczepionych będzie mogło wejść – drugie tyle? 🙂

 4. Spieszcie się z otwieraniem bo na jesieni już zamkniecie.

Wiadomości z info112