Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek z udziałem rowerzysty. Droga krajowa będzie zablokowana przez kilka godzin

Jedna osoba nie żyje, kolejna trafiła pod opiekę ratowników medycznych w wypadku, jaki miał miejsce między Moszczanką a Dęblinem. Wiadomo już, że co najmniej do północy droga będzie nieprzejezdna.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 20 w miejscowości Moszczanka w powiecie ryckim. Na drodze krajowej nr 48, na odcinku między rondem w ciągu „starej” trasy Lublin – Warszawa a Dęblinem miało miejsce potrącenie rowerzysty przez auto osobowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Jak przekazują służby ratunkowe, zdarzenie zakończyło się tragicznie w skutkach. Jedna osoba zginęła na miejscu. Kolejnej udzielana jest pomoc medyczna.

Policjanci dopiero ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Trwa też oczekiwanie na przyjazd prokuratora, pod nadzorem którego będą prowadzone dalsze czynności. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

13 komentarzy

  1. Pewnie winny jak zwykle pieszy który celowo wtargnął i spowodował wypadek

  2. Marny podszywie wymyślił byś coś mądrzejszego.
    Zginął człowiek, uszanuj to.

  3. No cóż kolejna już 4 ofiarą drogi kockiej jednej z najgorszych dróg powiatu ryckiego i jednej z najbardziej niebezpiecznych GDKI A nic sobie z tego nie robi żadnych radarow odcinkowych pomiarów dosłownie nic

  4. Kolejny kaskader

  5. a rower mial swiatla pewnei nie ?

  6. stara trasa ale tam chyba dalej jest ruch spory ,nie wiem bo dawno nie bylem,prawda jest taka ze noca to trzeba unikac takich ruchliwych tras jadac rowerem,ja nawet jak jade taka ktora jest malo ruchliwa to jak jedzie auto z tylu i na przeciwka to zjezdzam na pobocze,bo wyprzedzaja na trzeciego

  7. ***** frania

  8. a można było zainwestować w światła

Dodaj komentarz

Z kraju