Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w regionie. Dwie osoby nie żyją, trzy są poszkodowane (zdjęcia)

W środę po południu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w Stężycy. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest całkowicie zablokowana. Jak nam przekazano, dwie osoby zginęły na miejscu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 15.00 w Stężycy w powiecie ryckim. Na ulicy Rokickiej, czyli na drodze prowadzącej w kierunku Starej Rokitni, samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak nam wyjaśniał aspirant Łukasz Filipek z Komendy Powiatowej Policji w Rykach, obecnie cały czas trwają działania ratunkowe. Wiadomo już, że pojazdem podróżowało pięć osób, z czego dwie zginęły na miejscu. Pozostałe trzy odniosły obrażenia ciała i udzielana jest im właśnie pomoc. Policjanci prowadzą czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn wypadku.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin. Wkrótce policjanci pod nadzorem prokuratora będą prowadzić swoje czynności.

Tragiczny wypadek w regionie. Dwie osoby nie żyją, trzy są poszkodowane (zdjęcia)

fot. nadesłane

30 komentarzy

 1. Powinny być sadzone żywopłoty przy drogach zamiast drzew. Przeszkodą były by dla śniegu zwierząt a i żadnych większych szkód by dla samochodu nie było gdyby wypadł z drogi.

 2. Rudy z Kalinowszczyzny

  To nie drzewo znalazło się na drodze tylko amator stracił panowanie i zjechał z drogi. Jak nie umie jeżdzić to niech się nie rwie.

  • Spokojnie, te dwie już się nie będą rwać

  • Wioleta Daszkowska

   😠😠😠 nie wierzę, że można być w takiej sytuacji tak egoistycznym i bez żadnych uczuć dla bliskich tych tragicznie zmarłych ofiar, ale ty to chyba wyjątek i nie masz żadnego wstydu, żeby tak napisać, więc ja wstydzę się za ciebie.

   • lekarz ostatniego kontaktu

    dziewuszynko zluzuj majty. Tragedia tragedią ,ale nieco racji ma w tym co napisał.

   • Był już taki jeden co ponoć i za moje grzechy dał się swoim ziomalom wykończyć na krzyżu,
    Chcesz być druga? Za moje grzechy wolę rozliczać się sam.

 3. Wioleta Daszkowska

  Człowieku, czemu takie zbędne komentarze! To mogło spotkać tak samo ciebie albo twoich bliskich. Czy wtedy też byś tak chamsko komentował, jeśli by to dotyczyło twoich bliskich? Rudy zastanów się co ty w ogóle chłopie gadasz. Jestem postronną osobą, nie znałam tych dziewczyn, ale z całego serca współczuję osobom bliskim tych ofiar. I pamiętaj chłopie, że mogło to spotkać ludzi których kochasz. Chciałbyś, żeby też ktoś tak komentował jak ty? Zero współczucia i taktu. Naprawdę dziwię się, że w takiej sytuacji można być tak egoistycznym, chamskim i bez serca. Gadasz takie głupoty bo jeszcze nigdy w życiu ciebie ani twoich bliskich nic przykrego nie spotkało. Pomyśl trochę głąbie zanim skomentujesz coś i bliskim ofiar bardziej zranisz serce, bo twój komentarz był nie na miejscu. Oni już i tak wystarczająco cierpią.

  • Wiola odczep się od Rudego, bo obiektywnie napisał, nic obraźliwego . To że ktoś prowadzi auto tak nieodpowiedzialnie że naraża siebie i pasażerów na śmierć , na pewno nie jest godne pochwały, wręcz przeciwnie.

 4. Tak se wyrapiałem gały na zdjęcia z tego zdarzenia i sie zastanawiałam ilu strażaków jest potrzebnych żeby wyciągnąć z samochodu dwie dziewczyny ?

 5. Zamiast pomodlić się za te 3 osoby walczące w szpitalu o przeżycie plujecie jadem nie wiedząc co było przyczyną wypadku. Trochę empatii.

  • Rudy z Kalinowszczyzny

   Nawet gdyby zasłabł kierowca to jadąc 50 na godzinę lub nawet 70 chociaż wątpię aby tam aż tyle było dozwolone to pojazd nie miałby takich zniszczeń i mniejsze szanse by ktoś zginał. Po prostu sebastian chciał się popisać przed młodymi waginami jak to on nie umi jeździć i nie pykło.

  • Aneto, na ile skuteczne są modlitwy przekonali się już w Aushwitz, na Majdanku, w Brzezince, w Bełżcu, a teraz przy drobnej pomocy Izraelczyków, przekonują się Palestyńczycy.
   W takie drobnej dla Boga sprawie tym bardziej.

 6. Rachmistrz obywatelski

  Popatrzcie: siedwm zastępów straży pożarnej, dwie ustabilizowane na amen, a księdza ani jednego.
  Co oni nie mają umów na cołaski z NFZ, czy co ?

 7. Za wolno jechali, gdyby jechali szybciej to by wyprzedzili drzewo… Codziennie śmierć na drodze,a ludzie dalej zapierdzielaja.Ale do zrobić,biedni ludzie to się spieszą,ja się nie muszę nigdzie spieszyć to sobie sune tempem patrolowym,obcinam dupeczki

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112