Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Żółkiewka – Krasnystaw. Nie żyje jedna osoba

W czwartek rano na drodze wojewódzkiej nr 842 doszło do tragicznego wypadku drogowego. Jedna osoba zginęła w zderzeniu pojazdu dostawczego z autobusem.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano po godzinie 6 w miejscowości Olchowiec w powiecie krasnostawskim, na trasie Żółkiewka – Krasnystaw. Zderzył się tam dwa pojazdy – dostawczy oraz autobus. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak nam przekazano jedna osoba, pasażer z pojazdu dostawczego zginął na miejscu. Pięć osób zostało przetransportowanych do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd dostawczy marki Fiat z impetem uderzył w tył autobusu marki Iveco relacji Żółkiewka – Krasnystaw. Siła uderzenia sprawiła, że autobus wypadł z drogi.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są na objazd.

 

24946175_941250429360767_180420741_o

60
2017-12-07 07:46:46
(fot. nadesłane Sebastian, policja)

42 komentarze

  1. Dokładnie …jak komuś w biały dzień potrzebne są kierunki stopy czy inne światła ,po to żeby nie wjechac w poprzedzajacy pojazd …to taki ktoś nie powinien wsiadać za kierownicę .Masz jechać tak żeby na nikogo nie wjechać …kto tego nie rozumie nie powinien wsiadać za kierownicę bo nie nadaje się na kierowcę

  2. Czy zdajecie sobie sprawę że taki kierowca dostawczego busika-międzynarodówka z „kurnikiem” sypialnym nad kabiną spędza w trasie przeważnie ponad 3 tygodnie a często 4 tygodnie i dłużej?Spi w nim na parkingach,gotuje,podmyje się czasem gdzieś na stacji benzynowej lub na firmie czekając na załadunek/rozładunek.Jazda często po 20 godzin na dobe.Polska-Chiny w 2 godziny.Możliwe jest że przysnął.Bardzo to ciężki kawałek chleba dla 50-cio latka.Młody człowiek może pojeżdzić kilka lat jak musi lub nie ma rodziny.W dzisiejszych czasach to bardzo ciężka praca i obarczona ryzykiem.Pracują w ten sposób różni ludzie-często wykształceni,czasem młodzi emeryci i zdarzają się też kobiety.Tak czy inaczej przewiózł młodego boleśnie.Tyle dobrze że to w Polsce to rodzina zaoszczędzi na transporcie zwłok bo z Portugalii czy Francji to kosztowałoby majątek.

  3. Najgorsza najniebezpieczniejsza droga w całym powiecie

  4. Za ten wypadek powinni ponieść tez władze gminy lub powiatu gdyż przy tym przystanku jesteś dopiero zrobiony nowy chodnik tylko nikt z władz nie pomyślał żeby przy takiej ruchliwej trasie zrobić zatoczke na przystanek autobusowy jak była by zatoczka to nikt by nie zginął bo bus by stał na zatoce bo jak doszło do zderzenia to pasażerowie siadali do busa

Z kraju

Polityka i społeczeństwo